Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 8. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 08.02.2019, 00:00 | 08.02.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 8. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Na začátku měsíce nepatříte mezi klidné Beránky, kteří by jen tak proplouvali životem. Vlivem Marsu s vámi cloumají emoce a není jisté, na jaké straně křivky se budete většinu dne nacházet. Největší vliv na vaši náladu má přístup opačného pohlaví.

 

Býk

Pokud nic nejde podle představ, odložte povinnosti na další týden. Teď byste bojovali s větrnými mlýny, ale po víkendu vám půjde práce jako po másle. Mars vytváří po 15. únoru báječný trigon k Saturnu a vám se bude zdát, jako by se jim rozsvítilo.

 

Blíženci

Po náročném pátku nemáte na společnost náladu. Přitom právě kulturní nebo sportovní program by vašemu tělu udělaly dobře. Společenský cvrkot vám umožní zapomenout na černé myšlenky a naladit se na víkendovou vlnu. Ke svobodným přivábí sexy protějšek.

 

Rak

Před víkendem prožíváte pracovní krizi. Došlápne si na vás stres, kvůli němuž se nemůžete na nic soustředit. V poslední době jste přehlíželi varovné signály svého organismu a teď chápete, že kofein ani doplňky stravy vám k lepší kondici nepomohou.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře začne 5. února a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Obrňte se trpělivostí a věřte, že od příštího týdne se atmosféra na pracovišti vylepší o sto osmdesát stupňů. Před víkendem to může jiskřit zejména v týmu spolupracovníků a přátelsky nevypadá ani komunikace s nadřízeným. Zkuste je aspoň neprovokovat.

 

Panna

Díky trigonu Venuše jste neodolatelní. Vyzařujete vnitřní kouzlo, takže vás nikdo nemine bez povšimnutí. Bavíte se inspirativními rozhovory a vlastně ani neřešíte, jaký dojem děláte na okolí. Přirozenost je to nejlepší, co si pro lásku můžete přát.

 

Váhy

Někdy můžete mít pocit, že nenacházíte správná slova a cítíte se kvůli tomu ztracení. Co takhle přestat slovíčkařit a nechat za sebe mluvit činy? Úspěšné to bude v soukromí, kde blízcí už dlouho čekají na to, zda dostojíte svým slibům. Překvapte je!

 

Štír

Pátek je v případě Štírů skutečně malá sobota. Nedokážete se soustředit na nic jiného vyjma volnočasového programu. Dokonce si neděláte hlavu s tím, jestli si toho nevšimne někdo z nadřízených. Po vyčerpávajícím týdnu kapitulujete a čekáte, co bude.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Konjunkce Marse a Luny zesiluje štědrou přízeň Jupitera. Co to pro vás znamená? Můžete přijít k penězům jako slepý k houslím. Jednak se dočkáte tučné odměny za své pracovní snažení, druhak hvězdy nevylučují dědictví, nebo dokonce výhru v loterii.

 

Kozoroh

Svému okolí do hlavy nevidíte, a tak nezbývá, než se připravit na všechny varianty. Chování nadřízeného je v závěru týdne nevyzpytatelné. Rozhodně se vyplatí držet si ho od těla a moc se před ním neproducírovat. Jinak by vás mohl něčím zaúkolovat.

 

Vodnář

Chcete-li na někoho intenzivně zapůsobit, pak se vám to podaří. Jistý si před vámi nemůže být opravdu nikdo, protože vašemu osobitému kouzlu nelze odolat. Naštěstí nepatříte k těm, co by příznivou konstelaci zneužili. Ostatně by se to nevyplatilo.

 

Ryby

Ostatní znamení se nemohou dočkat volného víkendu, ale Ryby se natolik ponoří do práce, že úplně zapomenou na konec pracovní doby. Sebeuplatnění je pro vás nejlepší odměnou a důkazem, že vše děláte dobře. Jak to tak vypadá, profesně jste se našli.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře