Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 15. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 15.02.2019, 00:00 | 15.02.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 15. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Potěší vás, když zazvoní telefon a na druhém konci se ozve hlas dobrého kamaráda. Jestliže se tak nestane, buďte iniciátorem společného setkání vy sami. Potřebujete si o starostech popovídat s nezaujatým člověkem a nevinně si vyhodit z kopýtka.

 

Býk

Nejspíš to nevíte, ale dnešek vyhlížíte ve svých snech s velkou nadějí v srdci. Ano, konečně se nepříznivá konstelace prolomí a Býkům se začíná znovu dařit. Na pracovišti se prolomí ledy a ani milostný život nehlásí žádné starosti. Příjemná změna!

 

Blíženci

Ve druhé polovině února jste náchylní ke zvýšenému stresu. Neplánujte si žádné troufalé pracovní plány a buďte rádi, že stíháte plnit rutinní úkoly. Také volnočasové aktivity nelamte přes koleno. Neřešte, co je a není in a klidně se věnujte lenošení.

 

Rak

Merkurův trigon pomáhá rozvinout rodinné i pracovní vztahy. S trochou diplomacie máte příležitost zejména na úspěch týkající se kariérního růstu. Možnost zastoupit nepřítomného kolegu si nenechte utéct. Skýtá mnohé výhody v čele s finančním bonusem.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Lev

V závěru pracovního týdne máte chuť vyhodit si z kopýtka. Může za to nevlídně postavený Mars, který svádí k unáhleným útratám. Bohužel při nich nezohledníte své finanční možnosti, a tak se snadno dostanete na buben! Napište si na peněženku varování.

 

Panna

Na konci pracovního týdne máte chuť vzepřít se nevlídné konstelaci. Nemáte sice jasné plány, jak toho dosáhnout, ale odhodlání bojovat za své štěstí je jasná. Spolu s tímto odhodláním přichází i veselejší nálada. Věříte, že všechno dobře dopadne.

 

Váhy

Podaří se vám citlivě urovnat vztahy v rodině i na pracovišti. Ještě před pár dny byste nejraději usadili protivníky ostře mířeným slovem, ale teď si nechcete vytvářet nepřátele. Výsledky se dostaví ihned, takže na víkend odcházíte s klidným srdcem.

 

Štír

Do cesty vám vstoupí sympatický protějšek, který vyzařuje neodolatelné charisma. Zadaní Štíři zatouží po svobodě nebo alespoň krátkém románku s dotyčným protějškem. Rozehraje vám fantazii na plné obrátky a nedokážete se soustředit na nic jiného.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Před víkendem se nebraňte určitému typu rutiny. Právě ten vás uchrání od stresových okamžiků v zaměstnání i neuvážených kroků na milostném poli. Poslechněte moudré hvězdy a nekonejte nic na sílu. Osud s vámi má jasné plány a dobře ví, proč to dělá.

 

Kozoroh

Před víkendem se konstelace promění přesně podle vašich potřeb. V zaměstnání to začíná trochu drhnout, ale Mars v Býku zve do divoké zábavy s přáteli i drahou polovičkou. Jste plní životadárné energie, chcete se bavit a prožívat každou minutu naplno.

 

Vodnář

Příjemnou atmosféru vystřídá napětí a nekompromisní pohled na svět z obou stran. V zaměstnání si nerozumíte s nadřízeným, která po vás chce zázraky na počkání. Jediné, co vás uklidňuje, je zítřejší volno. Díky němu nevyskočíte jako čertík z krabičky.

 

Ryby

Z práce jste rozjetí jako lokomotiva a nedokážete jen tak vypnout. Potřebujete být v pohybu, i když už odstartoval víkend. Láká vás cestování i dosud neprobádané volnočasové aktivity. Každopádně je nechcete zkoušet sami, a tak přemlouváte příbuzné.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře