Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek 22. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 22.02.2019, 00:00 | 22.02.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 22. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Impulzivní chování vám ve financích přinese spíš vrásky na čele než radost. Pokud potřebujete vyjednat půjčku, spolehněte se na banky. Jedině tam nehrozí, že se ocitnete na dlažbě. Kolem vás se pohybuje spousta podvodníků, které je těžké rozkrýt.

 

Býk

V poslední únorové dekádě se nebojte udělat větší životní změny. Vítané jsou především v oblastech, kde o nich uvažujete delší dobu. Teď vám vesmír propůjčuje odhodlání dotáhnout je do konce. Nezadané může inspirovat jistá osoba, kterou dnes potkají.

 

Blíženci

Věřte pouze tomu, co vidíte na vlastní oči a ještě k tomu si zjistěte všechny související informace. Hrozí, že uděláte chybný úsudek kvůli zprávám z druhé ruky nebo vyslechnutému útržku cizího rozhovoru. Následky takového jednání by vás nepotěšily.

 

Rak

Hektický životní styl se odrazí na vašem jídelníčku. Raci sice patří mezi obrovské gurmány, ale v časové tísni do sebe naládují potraviny, které mají ke zdravé výživě daleko. Nechcete-li trávit víkend v posteli s trávicími obtížemi, včas brzděte.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Máte radost z toho, že vám Slunce uvolnilo ruce a vy se v lásce můžete vydat za štěstím. Pátek má jasný účel. Nezadaní se vydají na lov ideálního životního partnera, Lvi ve vztahu se snaží zbavit nánosů stereotypu. Obojí slibuje nefalšovanou zábavu.

 

Panna

V pátek se zaměřte na vylepšení svého zdravotního stavu a kondice celkově. Především Panny pracující v sedavém zaměstnání trpí kvůli zpomalenému trávení. Jste unavení, nafouklí a necítíte se fit ani po psychické stránce. Rapidně změňte jídelníček.

 

Váhy

Milé Váhy, nenechte si nikým namluvit, že musíte nutně udělat to či ono. Pouze vy jste režisérem svého života a potažmo dnešního dne. Zadaní sice berou ohledy na partnera i rodinu, ale všechno má své meze. A ty budou v pátek lehce překročitelné.

 

Štír

V pátek se ocitnete na křižovatce, ze které si nedokážete vybrat ani jednu z nabízených variant. Dost možná to znamená, že pro vás není vhodná ani jedna. Typické to je pro Štíry, kteří si mají vybrat ze dvou partnerů, s nimiž udržují tajný románek.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Na konci pracovního týdne nebude čas na malicherné války. Díky tomu se zklidní atmosféra mezi vámi a kolegy. V týmu budete muset chtě nechtě vycházet. Vysoké pracovní tempo vás nakonec všechny stmelí. Hvězdy doporučují nevracet se ke starým křivdám.

 

Kozoroh

V pátek najdete odvahu ke změně, se kterou si v myšlenkách už dlouho pohráváte. Mnozí Kozorozi si pořídí vlastní bydlení, jiní začnou pracovat na vlastním podniku. Dělejte to, čemu opravdu věříte. Hvězdy vám vyjdou vstříc a pomohou splnit dávné sny.

 

Vodnář

Nedovolte, aby vám někdo cizí narušovat partnerské soužití. Mezilidské vztahy jsou v těchto dnech extrémně křehké a bude složité vyznat se v nich. Poslechněte hlas srdce, ten totiž na rozdíl od rozumu nemůže nikdo ošálit. Lásku neuhasí ani voda!

 

Ryby

Pátek je pro Ryby malý svátek. A vlastně nebude ani tak malý, jak by se mohlo zdát. Vesmírní guruové slibují romantické dárečky, něžná vyznání lásky a okouzlující chvíle, kdy nebudete pochybovat, že je pro vás daný člověk stvořený. Zapište si to!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře