Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 8. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 08.03.2019, 00:00 | 08.03.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 8. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Někdo zajímavý se vám připlete do cesty a zpříjemní vám páteční den. Dokonce i nečekaná návštěva vás v závěru potěší. Díky ní si uvědomíte, že i neplánované aktivity mohou být příjemné. Přiměje vás to změnit víkendový program a pořádně si odpočinete.

 

Býk

Než odstartuje víkend, můžete si to v zaměstnání zavařit. Nenechte se zatáhnout do sporu dvou znepřátelených stran spolupracovníků. Rozhodujte se instinktem, city v tomto případě nechejte spát. Pokud je to možné, zůstaňte nestranní, neznáte fakta.

 

Blíženci

Šťastná hvězda vám připomene, že v životě máte ohromné štěstí. Kvůli pracovním starostem snadno propadáte smutku a na své existenci hledáte mouchy. Díky shodě okolností si uvědomíte, že na tom nejste špatně. Zkuste si tohle mentální naladění udržet.

 

Rak

Jste zvyklí prozradit na sebe všechno, co máte na srdci. Pokud se informace týkají soukromého života, buďte opatrní. Ostatní zúčastnění by totiž nemuseli souhlasit s tím, že se takové zprávy dostávají na veřejnost. Hlavně miláček je na to háklivý.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Závěr náročného pracovního týdne chcete pořádně oslavit. Vyhodíte si z kopýtka a hrozí, že to přepísknete s alkoholem. Raději se vyhýbejte bujarým večírkům, mohli byste se nechat strhnout atmosférou a faux pas by bylo na světě. Nemáte na rozhazování.

 

Panna

Zrozenci Panny se v pátek řídí heslem - když se chce, všechno jde. Máte dobrý pocit z odvedené práce, která za vámi zůstává. Přestože se těšíte na odpočinkový víkend, na pracovních výsledcích to není znát. Kolegové si vás pro puntičkářství dobírají.

 

Váhy

Zadané Váhy bojují s hříšnými myšlenkami. Chuť na zakázané ovoce je nebezpečně vysoká, ale dokážete ji udržet na uzdě. Nemáte vyřešené závazky a cítíte, že tentokrát by románek neprošel bez následků. Intuice vás chrání od kroků, jichž byste litovali.

 

Štír

O zábavu se postarají nejmladší členové rodiny. Nebraňte se. V jejich společnosti se rozhodně nebudete nudit. Jenom hrozí, že vám dojde dech dřív než nezničitelným rošťákům. Díky nim si pročistíte hlavu od starostí uplynulého týdne a uvolníte se.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA BŘEZEN

Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Střelec

Pátek je pro Střelce malou sobotou a vůbec se to nesnaží skrývat. V zaměstnání si na zaneprázdnění hrajete a máte v plánu utéct ještě před koncem pracovní doby. Když vedení není v dosahu ráno, neznamená to, že už se neobjeví! Chystají na vás léčku.

 

Kozoroh

Hledání stabilního svazku stojí Kozorohy spoustu energie. Netrapte se, že to zatím nevyšlo. Vesmír slibuje plodný víkend, během něhož můžete narazit na osudový protějšek. Vyjděte za zábavou a lovte mezi jedinci, kteří upíjejí život plnými doušky.

 

Vodnář

V soukromém nebo pracovním životě se musíte poprat s jistým rozhodnutím, ze kterého nemáte radost. Navíc neumíte sami říct, pro kterou variantu byste se měli rozhodnout. Rodina vám neporadí a intuice mlčí. Zkuste se sejít s přáteli, jimž věříte.

 

Ryby

Na začátku března patříte mezi nejpřitažlivější znamení. S narůstajícím apetitem bojují zadaní i singles. Zatímco Ryby bez závazků se poohlédnou po ideální polovičce, jedinci v chomoutu dají aspoň průchod hříšným představám. Nakonec to nebude špatné.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře