Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 15. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 15.03.2019, 00:00 | 15.03.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 15. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nenechte se semlít okolním stresem a za každou cenu si udržte úsměv na tváři. Někdy je lepší se v kritické situaci na chvíli vypařit, abyste neřekli něco neuváženého. Před víkendem jsou kolegové i nadřízení napružení a k hádce stačí skutečně málo.

 

Býk

Využijte okurkovou sezónu v rodinném kruhu pro generální úklid v důležitých dokumentech. Potřebujete si utřídit papíry i svoje myšlenky. Díky tomu objevíte cestu, která může zachránit nemalou částku do rozpočtu. Jako by se vám v hlavě rozsvítilo.

 

Blíženci

Venuše je štědrá nejenom v oblasti lásky, ale rozhazuje také finanční bonusy. Profesní snahy nezůstanou bez adekvátní odměny, nabízí se také možnost zajímavé výhry. Polechtejte štěstěnu a kupte si los v loterii, nebo investujte do uměleckých děl.

 

Rak

V závěru pracovního týdne přeje vesmír rodinnému životu. Jako na objednávku inklinujete ke klidnějšímu programu, kdy potřebujete nabrat psychické i fyzické síly. Nasadíte unavený výraz a necháte blízké, aby vás opečovávali. Takhle hra všechny baví.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Vlivem Marsu si všímáte odlišností mezi vámi a životním protějškem. Mrzí vás, že se drahá polovička soustředí na jiné věci než vy a uvažujete, jestli se životní priority až příliš nerozchází. Nechte si tuto úvahu pro sebe. Za pár dní nebude platit.

 

Panna

V pátek se vám zdá, jako byste už něco podobného zažili. Pocit déja vu může mít pozitivní i negativní dohru, ale každopádně byste ho měli uvítat. Zejména v mezilidských vztazích vám pomůže neopakovat chyby, kvůli nimž jste si několikrát nabili nos.

 

Váhy

Milé Váhy, je čas zapřemýšlet nad rozvojem osobnosti. Jupiter vám umetá cestičku k profesnímu růstu, ale nepůjde to bez vašeho přičinění. Nabízí se vám příležitost k dalšímu vzdělávání, nebo zahraniční služební cesty? Určitě si je nenechte utéct.

 

Štír

Nevyčítejte si, když se po náročném pracovním týdnu odměníte něčím pouze pro vás. Budete spokojenější a odpočinutější, což se nakonec pozitivně odrazí na celkovém fungování v rodině. Navíc se nemusíte zpovídat z každého kroku, menší tajnosti neuškodí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Druhá polovina měsíce slibuje skvělý vývoj pro nezadané Střelce. Můžete k sobě sehnat polovičku, se kterou si budete rozumět jak po duševní, tak tělesné stránce. Hvězdy ale nejsou skoupé na slovo ani v případě zadaných. Pomohou rozbourat stereotyp.

 

Kozoroh

Cítíte se na koni a neradi byste o své výhody přišli. Využijte přívětivou konstelaci a pusťte se do rozšiřování obzorů. Studium, cestování i profesní změna vám otevřou netušené možnosti i v dalších životních oblastech. Jaro je symbolem rozkvětu!

 

Vodnář

Pokud něco symbolizuje světlo na konci tunelu, pak je to čas strávený s přáteli. Zábavu máte posvěcenou z nejvyšších sfér a rozhodně byste si ji neměli odpírat. Výčitky svědomí nechte plavat. Potřebujete se odreagovat a dělat něco, co vás naplňuje.

 

Ryby

Nenechte se vykolejit náladovostí nadřízeného. Práci vykonáváte na výbornou, takže si na vás nepřijde. A pokud jde o jeho nevhodné poznámky, nejlepší bude je ignorovat. Za chvíli ho to přestane bavit. Navíc zítra je sobota, tak kdo by se rozčiloval!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře