Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 22. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 22.03.2019, 00:00 | 22.03.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 22. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ani v pátek nepolevíte v pracovním tempu. Cítíte, že momentálně celé hvězdné plénum pracuje ve váš prospěch a nechcete tuto přízeň promeškat. Chopíte se náročného úkolu a postaráte se, aby dubnová výplata přinesla prémie nebo finance za přesčasy.

 

Býk

Z vývoje tohoto týdne jste poněkud roztěkaní a sami cítíte, že byste měli vzít situaci do vlastních rukou. Před víkendem je čas vnitřně se zklidnit a zapřemýšlet o tom, kudy by se život měl ubírat. Odpověď znáte, jen jste ji v sobě dlouho dusili.

 

Blíženci

Pátek by měl být pro Blížence malý svátek. Nemůžete-li si nahlásit dovolenou, aspoň si naplánujte úkoly, které vás nerozčílí. Pochůzky po městě, rozesílání e-mailů nebo inventura skladu eliminují konflikty s kolegy. Ti na vás působí jako rozbuška.

 

Rak

V pátek nemyslíte na sebe, ale snažíte se být užiteční druhým. Poslední dekáda je vynikající dobou pro charitativní projekty. Všechno dobré, co vyšlete do vesmíru, se vám vrátí jako bumerang. Věřte svému pozitivnímu myšlení a jděte za svou vírou.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

V závěru týdne byste si chtěli vyhodit z kopýtka. Máte za sebou náročné dny, které chcete utopit v dobrém alkoholu i něčem lahodném na zoubek. Také si umíte udělat radost nákupem drahých svršků. Jenom nedokážete zhodnotit, zda si to můžete dovolit.

 

Panna

Pravděpodobnost pracovního úspěchu a finančního přilepšení je v závěru měsíce hodně vysoká. Dnes se ještě nedostaví. Obrňte se trpělivostí a věřte, že vaše úsilí nepřijde vniveč. Hvězdy připomínají, že na ty nejlepší věci v životě je potřeba počkat.

 

Váhy

Pomýšlíte na změnu zaměstnání? Naplánujte si pracovní pohovory na závěr března. Komunikativní nadání a pozitivní naladění umožní zapůsobit na budoucího zaměstnavatele nejlepším dojmem. Neschází vám ani sebejistota a schopnost prodat letité znalosti.

 

Štír

Komunikace s cizími lidmi vám nedělá problémy, zato vyjít s rodinou je náročnější. Ve společnosti jste veselí a energie z vás jenom srší, ale doma sedíte mlčky, nebo ještě hůř, rozséváte nespokojenost. Není divu, že se proti tomu rodina ohradí.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

V závěru pracovního týdne dejte pozor na přílišné vychloubání. Přeceňujete své schopnosti, ale ve skutečnosti za vámi nezůstává žádná odvedená práce. Vraťte se zpátky na zem a uvědomte si, jaké jsou vaše možnosti. Nezaměstnaní by měli myslet střídmě.

 

Kozoroh

Daří se vám všechno, na co pomyslíte. Dvojnásobně to platí pro nezadané Kozorohy, kteří si vychutnávají narůstající přízeň opačného pohlaví. Říkáte si, jestli by přece jenom malé noční povyražení nestálo za hřích. Do vážné známosti se teď nehrnete.

 

Vodnář

V milostném životě si nejste moc jistí v kramflecích. Zejména Vodnáři, které čeká první rande působí nervózně a jednají křečovitě. Chcete-li udělat skutečně dobrý dojem, počkejte na druhou polovinu příštího týdne. Teď zbytečně ztrácíte plusové body.

 

Ryby

Jupiter komplikuje dění v ekonomické sféře. Mohli byste svěřit peníze člověku, kterého byste už neviděli. Nevěřte nabídce rychlého a snadného zisku. Také si nerozmýšlejte žádost o malou půjčku osobě, se kterou se sotva znáte. Myslete na svou rodinu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře