Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 12. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 12.04.2019, 00:00 | 12.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 12. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Dočkáte se seberealizace v zaměstnání i soukromí. Pokud se potřebujete zbavit nešvarů v čele s kouřením nebo závislostí na alkoholu, nabízí se vám ideální odrazový můstek. Věříte, že můžete uspět ve všem, co si zamanete. A hvězdy vás v tom nenechají.

 

Býk

Pracovní změny jsou na spadnutí. Následujte svůj instinkt a začněte dělat to, co vás opravdu naplňuje. Nejste-li v současném zaměstnání spokojeni, pak se ještě před víkendem porozhlédněte po něčem vhodnějším. Mars vám dodává dravost, abyste uspěli.

 

Blíženci

V zaměstnání se vám podaří překonat zášť vůči několika osobám. Nebude z toho ovšem žádné velké přátelství, spíš to vypadá na ignoraci, v lepším případě respekt. Každopádně se už neukazuje tak vysoké riziko hádek, jak tomu bylo v uplynulých dnech.

 

Rak

Jste natolik ponořeni do práce, že snadno zapomenete na ostatní závazky. Nemáte vyzvednout děti ze školky, nebo pořídit dort na narozeninovou oslavu? Nechcete si to přece u miláčka a blízkých rozlít zrovna před víkendem. Faktem je, že práce není vše.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Páteční program může do cesty přihrát člověka, s nímž jste se dlouhé roky neviděli. Nemusíte se bát, že by šlo o nepříjemné shledání. Naopak dotyčného či dotyčnou přivítáte s otevřenou náručí. Při společném klábosení lehce zapomenete na povinnosti.

 

Panna

Dokážete nadřízené přesvědčit, že jste osobou na správném místě. Podaří se vám vyřešit prekérní situaci, s níž si nevěděly rady ani nejvyšší místa. Mohou se jenom chytit za nos, že vás v poslední době dusili. Vytáhnete je totiž s pořádné bryndy.

 

Váhy

O víkendu se vám podaří zapomenout na všední starosti a začít si konečně užívat života naplno. Zřejmě si dopřejete dlouho odkládaný program s kamarády. Nemusíte mít výčitky kvůli odjezdu na třídní sraz či návštěvě vzdálených příbuzných bez partnera.

 

Štír

Nenechte se strhnout prokrastinujícími kolegy, kteří už se vidí na víkendovém odpočinku. Dokončete rozdělanou práci a klidně ještě vyrazte na důležitou schůzku. Co dokončíte dnes, oceníte už v pondělí. Spolupracovníci váš náskok hned tak nedoženou.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Diskutovat s nadřízenými se nevyplácí. Snažíte se obhájit své chování nebo protichůdný postoj, ale nezvolíte správná slova ani tón hlasu. Působíte povýšeně a koledujete si o ostrou reakci. Zkuste o víkendu zchladnout. V pondělí budete mluvit jinak.

 

Kozoroh

Shoda okolností vás přiměje změnit názor na člověka, kterého jste neměli v libosti. Nejspíš se jedná o nového kolegu, jemuž se nepodařilo zapsat šťastně. Jak se říká, v nouzi poznáte přítele. Budete nuceni kooperovat a ruku v ruce dokážete zázraky.

 

Vodnář

Stereotyp je slovo, které na začátku dubna Vodnáři neznají. Události v soukromí i na pracovišti se vyvíjejí tím nejlepším směrem. Změn se nebojíte, naopak je vítáte jako příjemné zpestření. Věříte, že s vámi má vesmír dobré plány. A vážně je to tak.

 

Ryby Pokud se jedná o pracovní záležitosti, nebudete mlčet jako Ryba. Jakmile se vám něco nelíbí, hlasitě se ozvete a spustíte lavinu událostí. Počítejte s tím, že v opozici zůstanete sami a nikdo vám v souboji s vedením nepomůže. Nebylo by lepší vyčkat?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře