Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 5. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 05.04.2019, 00:00 | 05.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 5. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

V pátek budete mít spoustu důvodu slavit. V zaměstnání slíznete sladkou smetanu a nejspíš se dočkáte finančních prémií nebo potěšujícího bonusu. Žádný konkurent se s vámi nemůže měřit a ani nadřízení si vás nechtějí znepřátelit. Karty se obrací.

 

Býk

O peníze nemáte velkou nouzi a dokonce se díky Venuši dočkáte i menšího peněžního přilepšení. Přesně víte, jakým krokům se musíte vyhnout, abyste uchránili konto od výraznějších ztrát. Posloucháte svůj instinkt, což je nejlepší ekonomický rádce.

 

Blíženci

Nenechte se nachytat na švestkách! Patříte mezi bystrá znamení, která mají Filipa. Bohužel teď vám dává zabrat negativní postavení Venuše, kvůli němuž se řídíte více rozbouřenými emocemi než rozumem. Neděláte si dobrou službu v kariérních snahách.

 

Rak

Na víkend se těšíte ani ne tak kvůli pracovnímu volnu, ale kvůli programu, který jste si namalovali v růžových barvách. Chcete se bavit, poznávat nové aktivity, tváře i kultury. Cestování má zelenou. Poskytne vám životní inspiraci v mnoha podobách.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Lev

Pracovní týden utekl jako voda v řece, takže si vůbec neuvědomujete, že už je pátek. Zatímco ostatní kolegové už jsou myšlenkami na víkendovém odpočinku, vy se snažíte stihnout spoustu povinností naráz. Nadřízeným takové neobvyklé chování neujde.

 

Panna

Můžete nalétnout na nabídku, která není zdaleka tak výhodná, jak se staví. Důvěřujte svému zdravému rozumu, který je pro vaše znamení tak typický. Utlumte rozbouřené emoce a hovořte řečí čísel. Zdá se, že výdaje převyšují to, co si můžete dovolit.

 

Váhy

Citová oblast ani sebeprosazení nejsou oblastmi, v nichž by Váhy od přírody excelovaly. Díky Marsu je to v dubnu naopak. Jste okouzlující a dobře víte, čeho chcete dosáhnout. V závěru pracovního týdne se vám povede získat spoustu důležitých kontaktů.

 

Štír

Chcete-li najít spřízněnou duši, nevyhýbejte se v začátku dubna společnosti. Platí to i pro Štíry, kteří jsou zadaní. Nový kontakt nemusí nutně znamenat lásku. Oceníte i přátelství nebo vlivnou přímluvu, která se vám bude hodit při rozjezdu kariéry.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec

Milí Střelci, soustřeďte se na víkendový program, který je už doslova na spadnutí. V zaměstnání máte napjaté nervy jako špagáty, ale s trochou sebezapření dokážete nepříjemnou situaci ustát bez ztráty květinky. Na rozmach kariéry si musíte počkat.

 

Kozoroh

Saturn v příjemném propojení s Venuší nabízí lásku, nad kterou oněmíte úžasem. Potkáte osobu, která je nejenom přitažlivá, ale hlavně nabízí jistotu stabilního svazku. A to je přesně to, co nezadaní Kozorozi v dubnu hledají. Chcete se konečně usadit.

 

Vodnář

Podnikatelé se radují z množství neotřelých nápadů, s nimiž mohou udělat díru do světa. Vodnáři pracující ve státní správě nebo pod zaměstnavatelem najdou na své profesi aspoň jedno pozitivum. Přestanete si stěžovat a budete vděční za to, co máte.

 

Ryby

V posledním pracovním dnu se pořádně zapotíte. Všechny komplikace vám připadají jako nepřekonatelné překážky. Nemůžete setřepat stres a děláte si vrásky kvůli naprostým maličkostem. Lépe se vám daří v kolektivu, než jako individuálnímu pracantovi.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře