Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 19. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 19.04.2019, 00:00 | 19.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 19. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Berani jsou tak rozjetí, že jim volný pátek připadá nepřístojný. Trochu potrvá, než se dokážete naladit na odpočinkovou notu. Buďte na sebe přísní a držte se dál od počítače a telefonu. Teď je doba odpočinku. Rezervoár energie není nevyčerpatelný.

 

Býk

Vypadá to, že se letos nadchnete pro svátky jara! Vyzdobíte interiér a spolu s dětmi se věnujete velikonočním tradicím. Chcete mít všechno sladěné do posledního detailu a pravdou je, že výsledek ocení každá návštěva. Vytříbený vkus se vám nedá upřít.

 

Blíženci

Na sklonku poslední dekády najdete společnou řeč s lidmi, se kterými jste se dlouhou dobu nemuseli. Nejcitelnější to je na pracovním poli, ale výjimkou nejsou ani sousedské vztahy. Dříve jste si vyměňovali ostrá slova, ale v pátek se spolu zasmějete.

 

Rak

V rodinném kruhu necítíte nervozitu. Přestanete řešit, kdo má poslední slovo a necháte události plynout bez zbytečných zásahů. Prodloužené volno svědčí zejména vztahům mezi rodiči a dětmi, ale porozumíte i sourozencům, s nimiž jste nebyli zadobře.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Charismatické povaze Lvů nelze odolat. Velikonoční nadílku si tedy můžete užít s předstihem. Nezadaní si nemusí lámat hlavu s tím, jestli jejich nová známost bude mít dlouhého trvání. Poslechněte své poblázněné emoce a užijte si nezapomenutelnou noc.

 

Panna

Velikonoce by pro vás měly být obdobím rozjímání bez ohledu na to, zda jste věřící či nikoliv. Doma ani v zaměstnání se nesnažte lámat rekordy. Nastává čas pro zklidnění a uvědomění si spousty důležitých záležitostí. Okolnosti vám nedovolí spěchat.

 

Váhy

Dostane se k vám zajímavá novinka, na kterou budete myslet po celé jarní svátky. Netýká se přímo vaší maličkosti, ale nedokážete se zbavit pocitu, že na vás bude mít dopad i tak. Vesmír nabádá, abyste neztráceli naději, že všechno dobře dopadne.

 

Štír

Pokračujte v tom, co jste rozpracovali. Bez ohledu na volný den se ženete za kariérním úspěchem a nepřestanete, dokud nebudete mít hotovo. Navzdory únavě se chystáte do práce, případně si práci vezmete domů. Z toho ovšem nebude rodina vůbec nadšená.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Nedovolte, abyste se v pátek ocitnuli pod tlakem. Ten není dobrým rádcem v zaměstnání ani milostných záležitostech. V takové chvíli snadno propadnete panice a uděláte neuvážený krok. Věřte tomu, že všechno má svůj čas a neměli byste to uspěchat.

 

Kozoroh

Snažíte se ovládnout své rozbouřené city, ale vášeň v sobě nezkrotíte. Bohužel vás nepoblouznil oficiální protějšek, ale vaše myšlenky patří někomu jinému. Je čas vybouřit se při nějaké nevinné aktivitě, aby vás přešly roupy. Unavte se třeba sportem.

 

Vodnář

Navzdory volnému pátku se před Vodnáři otevírá příležitost, po jaké dlouhou dobu prahli. Odkryjete při ní potenciál, který se ve vás skrývá. Jestliže se lákavé výzvy neleknete, užijete si úžasný závěr měsíce. Týkat se to může práce, ale také lásky.

 

Ryby

Využijte dnešního volného dne a věnujte ho sami sobě, rodině, přátelům a odpočinku. Konečně máte čas si naplánovat rodinný výlet nebo si udělat vyjížďku vlakem za vzdálenými příbuznými. Budete šťastní, že je rodinka jednou za čas zase pekně spolu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře