Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 26. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 26.04.2019, 00:00 | 26.04.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 26. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Máte vynikající odhad na situaci. Díky němu poznáte, kdy přidat plyn a kdy se stáhnout do pozadí. Vyvarujete se zbytečných konfrontací v práci i soukromí a zachováte si čistý štít. Navzdory okolí pracujete na sto procent a odvádíte skvělé výsledky.

 

Býk

V pátek vás přepadne chuť udělat něco velkého. Kreativní nátura vybízí k mnoha činnostem od zahradničení a kutilství, po šití svršků pro děti. Nebraňte duši v rozletu, i když si moc nevěříte. Z výsledku budete nadšení a nejspíš najdete nový koníček.

 

Blíženci

Poslední pracovní den týdne je pro Blížence dobou osobního růstu. Soustřeďte síly na nové projekty, které se mohou lépe rozvíjet. V zaměstnání ani na milostném poli nechybí vytrvalost, síla a smysl pro praktické uvažování. S problémy si víte rady.

 

Rak

Po hodně aktivním období si zasloužíte vypnout. Dělá vám potíž zvolnit nasazené tempo a připadáte si nevhodně. Hvězdy ale varují před přepínáním. Psychické a fyzické síly se na konci dubna rychle vyčerpají a mohlo by to projevit na zdravotním stavu.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Milí Lvíčci, pokud potřebujete s někým probrat své psychické rozpoložení, neobracejte se na partnera. Toho byste jen popudili. Nejlepším rádcem je nestranný člověk nebo odborník. Mnoho odpovědí přijde i díky vyšším sférám. Stačí se správně zeptat.

 

Panna

Zadané Panny se před víkendem dočkají důkazu, že to mezi nimi a drahou polovičkou stále funguje. Apríl byl pro lásku zatěžkávacím obdobím, především pro čerstvé vztahy. V jeho posledních dnech zakopete válečnou sekeru a bude vám spolu zase dobře.

 

Váhy

V závěru pracovního týdne se naplno ponoříte do svých povinností. Jako by vás vidina blížícího se víkendu probudila z jarního spánku a chcete stihnout dlouho odkládané úkoly. Výjimkou nebudou páteční přesčasové hodiny. Singles dík němu někoho poznají!

 

Štír

Dostanete se ke zprávě, o kterou vlastně ani nestojíte. Nejhorší na tom je, že budete muset zamknout ústa na deset západů a nikomu se nemůžete svěřit. Tajemství vás svrbí na jazyku, ale nepouštějte ho do světa. Brzy by se to rozneslo úplně všude.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Dlouhodobě zadaní Střelci se potýkají s negativními city v čele s žárlivostí a nedůvěrou. Jste nejistí sami sebou, což se zrcadlí na partnerovi. Než dáte průchod rozbouřeným emocím, zklidněte se a myslete. Není to situace, která má jediné východisko.

 

Kozoroh

Do pátku se pustíte s plnou vervou. Chcete mít na víkend čistý pracovní stůl, ale troufalá předsevzetí se vám nedaří naplnit. Raději věnujte pozornost nejnutnějším úkolům a dokončete jeden po druhém. Hrozí, že jich rozděláte mnoho a nedoděláte nic.

 

Vodnář

Ani v pátek nezvolníte pracovní tempo. Přinášíte nové nápady a hledáte cestu, jak vypracovat svou kariéru. Mnoho Vodnářů si začne pohrávat s myšlenkou, že se udělají pro sebe. Vlastní podnikání není z pohledu hvězd nesmysl. Jen se nesmíte unáhlit.

 

Ryby

Obvykle nemáte problém s nedostatkem citu a empatie, ale v závěru dubna jsou tyto atributy utlumeny. V milostném životě následujete své rozbouřené nitro a potácíte se jako bárka v bouři od jednoho k druhému. Hlavně čerstvě rozvedení se v tom melou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře