Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 3. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 03.05.2019, 00:00 | 03.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 3. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Čerstvě zadaní Berani si lámou hlavu, jak to s jejich novým objevem vlastně je. Rádi byste se definitivně dozvěděli, zda jste přátelé s výhodami, nebo se vám podařilo začít perspektivní trvalé partnerství. Nejste zvyklí, aby vás někdo tahal za nos.

 

Býk

Když si něco zamanete, snažíte se do posledního dechu. Platí to jednak v práci a samozřejmě v soukromí. Tam se dostává ke slovu touha po lepším bydlení. Nemáte-li prostředky na pořízení většího hnízdečka, zapojíte mozkové závity a pustíte se do díla.

 

Blíženci

Dokážete penězům pustit žilou, ale v těchto dnech se na vás zároveň usmívá štěstí. Mohli byste si přilepšit i bez vlastního přičinění. Nejsou vyloučené zisky díky loterii i nečekané dědictví. Lehce nabyté prostředky každopádně uložte na horší časy.

 

Rak

Venušina kvadratura dělá neplechu na finančním poli. Nedaří se vám vydělat potřebný obnos, případně o něj rychle přijdete kvůli nečekaným výdajům. Nepropadejte pocitu vlastní neschopnosti a začněte si pečlivě vést účetní knihu. Získáte lepší přehled.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v květnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Jste perfektně připraveni na obchodní jednání, služební cesty i případné zkoušky v rámci dalšího vzdělání. Dokážete prodat veškeré znalosti i zkušenosti, navíc působíte jako člověk na svém místě. Merkur nedovolí, abyste v klíčovém momentu škobrtli.

 

Panna

S opačným pohlavím se nudíte. Snaha navázat kontakt s pohledným člověkem přijde vniveč. Zjistíte, že dotyčná osoba jenom mlátí prázdnou slámu, takže půjdete o dům dál. Ušetřete si čas i snahu. Pro seznámení není vhodné klima. Afrodité se otáčí zády.

 

Váhy

Nebojíte se žádné novinky, která se před vámi objeví. Ať se týká zaměstnání, milostného nebo rodinného života, vítáte ji s otevřenou náručí. I když vyžaduje velké sebezapření, nechcete to nechat plavat. Zakousnete se a poperete s každou nesnází.

 

Štír

Partnerský vztah ustrne na mrtvém bodě, ale věřte tomu, že by mohlo být ještě hůř. Zatím si užíváte vzájemného respektu, kdy tomu druhému nemluvíte do života. Máte možnost věnovat se oblíbené činnosti, nebo bez výčitek vyrazit na skleničku s přáteli.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

V zaměstnání se obětujete a vyjednáváte za celý kolektiv. Vaše schopnosti jsou na nejvyšších příčkách v porovnání s tím, co mohou nabídnout kolegové. Jste loajální a chcete pro všechny to nejlepší. Myslíte, že by se spolupracovníci zachovali stejně?

 

Kozoroh

Luna v konjunkci na Venuši v Beranu přináší dusno do rodinného života. Atmosféra je prosycená napětím a schází málo, aby se rozpoutala nepříjemná hádka. Nedokážete-li jí zabránit, važte slova. V afektu byste mohli někomu ublížit. A to není váš styl.

 

Vodnář

Přes drobné komplikace se dokážete povznést s humorem sobě vlastním. Velkou roli sehraje fakt, že víkend klepe na dveře a vy si ho nechcete ničím kazit. Optimismus si hodláte zachovat stůj co stůj. Díky němu se vám daří vše, nač vám přijde mysl.

 

Ryby

V manželství vidíte problémy tam, kde nejsou. Nemalujte čerta na zeď a raději se věnujte praktickým záležitostem, které teď pokulhávají. Potřebujete zaměstnat hlavu, aby neměla prostor pro vymýšlení nesmyslných scénářů. Jestliže vás tedy neživí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře