Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 10. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 10.05.2019, 00:00 | 10.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 10. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Když jde o peníze, vyhněte se nedůvěryhodným zdrojům. Riskantní kroky by tentokrát nepřinesly nic než ztrátu. Potřebujete-li finanční injekci, nespoléhejte se na nebankovní sektor. To, co by vás jindy trklo do očí, teď neberete jako varovný signál.

 

Býk

Týden utekl jako voda a Býci se tentokrát na víkend ani netěší. Jste perfektně rozjetí a máte obavu, zda dokážete naskočit do rozjetého vlaku i po dnech odpočinku. Hvězdy naštěstí slibují zlepšení fyzické i psychické kondice s každým červnovým dnem.

 

Blíženci

Blíženci mají pocit, že se jim teď daří jako málokdy, a tak si vyhazují z kopýtka. Žijete si nad poměry a neuvažujete, zda si to můžete dovolit. Liknavý přístup k penězům se bude připomínat v dalších týdnech, ba i měsících. Zabrzděte, dokud je čas.

 

Rak

Mozkové závity v posledním pracovním dni tohoto týdne zaměstnají problémy rodinných příslušníků. Nezřídka se musíte poprat s napjatým rozpočtem nebo zdravotními potížemi blízkých. V odpoledních hodinách máte tendenci vidět situaci zbytečně černě.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Pro jistého člověka se stanete pravou rukou. Může to být jindy nevrlý šéf nebo tchyně, s níž jste nevycházeli po dobrém. Máte šanci získat cenné body do budoucna. Trpělivost a ochota spolupracovat vám nechybí. S trochou sebezapření dokážete cokoliv.

 

Panna

Pátek představuje pro Panny náročný den. Povinnosti v domácnosti a starost o rozladěné blízké vyžadují značnou dávku pozornosti i energie. Protějšek se pokusí získat alespoň část vašeho času, ale nabitý program vám to nedovolí. Nedivte se, že žárlí.

 

Váhy

V závěru pracovní části týdne máte pocit vítězství nad překážkami, které vás v poslední době potkaly. Ať se jedná o pracovní nebo soukromé starosti, jedna po druhé mizí. Malá oslava v kruhu přátel je na místě. Škoda že se nechce přidat také rodina.

 

Štír

Trpělivostí se musí obrnit Štíři, kteří pro svou práci využívají výdobytky moderní techniky. Elektronika častěji stávkuje a komplikuje termíny. Nejlépe uděláte, když se spolehnete na staré osvědčené metody. Práci na počítači si průběžně zálohujte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Neuvážené investice do domácnosti by vám nadělaly pořádné vrásky na čele. Hvězdy naznačují finanční ztrátu, s níž se budete potýkat do budoucna. Jste přesvědčeni, že nepotřebujete odbornou pomoc a spoléháte se na svůj selský rozum. Teď to nestačí.

 

Kozoroh

V zaměstnání se musíte chopit práce, kterou měl odvést někdo jiný. Do povinností se vám moc nechce, ale nechcete vyvolávat dusno. Nenechte ze sebe dělat lacinou pracovní sílu. Jinak si to kolegové ani vedení neuvědomí a budou vás nadále zneužívat.

 

Vodnář

Vodnáři si díky svému nesobeckému chování vyslouží pochvalu okolí. Nejvíc vás potěší od člověka, na kterého si tajně myslíte. Zastanete se slabší osoby, nebo někomu nezištně pomůžete. Zlepšíte své jméno, a navíc získáte cenné spojence na horší časy.

 

Ryby

Milé Ryby, věřte své intuici! Od špatného rozhodnutí vás odradí právě předtucha. Jste krůček od problémů, ale s trochou rozvahy se zvládnete trnité cestě vyhnout. Nevyplatí se riskovat a pouštět do hazardování. Raději se držte osvědčených metod.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře