Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 17. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 17.05.2019, 00:00 | 17.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 17. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Změna v milostném životě bude postupná a nepřijde jako blesk z čistého nebe, což by si mnoho Beranů přálo. Zejména nezadaní touží po tom, aby jim osudový protějšek zaklepal na dveře už dnes večer. V partnerství si pokládáte otázku: zůstat, nebo jít?

 

Býk

Štěstí v lásce je motorem celého dnešního konání. Zájem opačného pohlaví zvedne Býkům sebevědomí a dolije jim životní vitalitu. Ženské či mužské zbraně využijete i při svých pracovních plánech. Není divu, že obchodní jednání dopadne ve váš prospěch.

 

Blíženci

Přátelská nálada Blížencům otevírá zajímavé možnosti v lásce i kariéře. Na rozdíl od vztahů má práce stabilnější charakter. Všechny kroky, které podnikáte v zaměstnání, jsou dobře promyšlené a mají jasnou vizi do budoucna. Hvězdy vašim plánům přejí.

 

Rak

Mars se dostává do přátelského postavení s Venuší a Merkurem, což Rakům slibuje zlepšení mnoha životních oblastí. Náročný květnový start je zapomenutý, protože teď prožíváte rozmach v lásce, financích i rodinných vztazích. Věřte, že to chvíli vydrží.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Během volných chvil můžete potkat zajímavé tváře, které vás přivedou na novou volnočasovou aktivitu. Nebraňte se žádné činnosti, i když s ní zatím nemáte zkušenosti. Objevíte v sobě skrytý talent a ještě získáte důležité kontakty pro svou práci.

 

Panna

Při pracovním pohovoru strhnete pozornost potenciálních zaměstnavatelů na svou maličkost. Šance na úspěch jsou ve druhé polovině května vysoké, protože umíte upozornit na své silné stránky a potlačit nedokonalosti. Při výběru vám dávají přednost.

 

Váhy

Problémy v partnerském vztahu se brzy vyřeší. Přestanete marnit čas při setkávání s lidmi, kteří na vás jen parazitují a nasměrujete energii vůči jedincům, co si to zaslouží. Nezadané Váhy si ujasní, jak by měla vypadat jejich ideální polovička.

 

Štír

Na prahu víkendu jste to opět vy, jak vás všichni dobře znají. Mars ze znamení Raka vytváří ideální podmínky pro životní rozlet všech Štírů. Vyhledáváte vzrušení, akci a chcete se bavit, což se odrazí především na volnočasových aktivitách a lásce.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

V zaměstnání se objeví výzvy, které se neodmítají. Zřejmě se musíte rozmyslet, jestli kvůli tomu obětujete volný čas, spokojený partnerský život nebo letní dovolenou. V první chvíli je odpověď jasná, s odstupem času už to tak jednoznačně nevypadá.

 

Kozoroh

Jako by vám včerejší rozhovor s nadřízeným otevřel oči. Od rána dojde k útlumu vašich ambicí a místo kariéry se začnete věnovat rodině, koníčkům i přátelům. Nezapomeňte na tento seznam připsat sami sebe. A hned na první místo hodnotového žebříčku.

 

Vodnář

Pokud na pracovišti dojde ke výměně názorů mezi spolupracovníky, zůstanete prozíravě nestranní. Do šarvátek se nebudete zapojovat, čímž si zachráníte jméno. Nejmoudřejší bude vypařit se bočním vchodem a zajistit si alibi při jednání se zákazníky.

 

Ryby

Po pracovní stránce se máte na co těšit. Originální myšlení Ryb slibuje finanční přilepšení. Nebojte se šéfovi naznačit, že by se hodil příspěvek na dovolenou, nebo benefity v podobě stravenek. Přestože vám jde o vaše blaho, dotkne se to i kolegů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře