Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 24. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 24.05.2019, 00:00 | 24.05.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 24. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Odvážné beraní jednání má na pracovním poli stále zelenou. Díky sebejistotě a dravosti si troufnete na aktivity, které ostatním znamením připadají jako příliš vysoká liga. Vy si ale říkáte, že by byla škoda to nevyzkoušet. Odvážnému štěstí přeje.

 

Býk

I pátek je fantastickým dnem pro jednání s nejrůznějšími institucemi a řešení stížností. Jestliže potřebujete reklamovat nákladné zboží, udělejte to v těchto dnech. Dokážete prosadit své zájmy a domluvit se s protistranou bez nutnosti konfliktu.

 

Blíženci

Protějšek vás žárlivostí přesvědčí, že jste pro něj stále důležití a žádoucí. Místo rozčilování se buďte potěšení. Nechcete-li si zahrávat s jeho city, tak věc uveďte okamžitě na pravou míru. V opačném případě počítejte s tím, že vám později neuvěří.

 

Rak

Ani vám nepřijde, že jste se ocitli na konci pracovního týdne. Sice se těšíte na oddechový víkend, ale musíte přiznat, že vám přijde škoda zpomalovat slibně rozjetou kariéru. Zapište si originální nápady na příští týden, protože je v hlavě neudržíte.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Klíč k nalezení ztracené harmonie objevíte ve volnočasových aktivitách. Zkuste najít nový koníček, díky kterému zapomenete na těžkosti a stres uplynulého pracovního týdne. Odpoledne investujte do sebe sama. Je důležité, abyste se naučili mít se rádi.

 

Panna

V závěru týdne vás dostihnou odkládané pracovní povinnosti. Není divu, když se večer cítíte bez energie i nálady. Kromě fyzického vypětí vám bohužel hrozí i psychická nepohoda. Než byste přepínali své možnosti, raději zavčasu upravte denní režim.

 

Váhy

Pátek je šťastným dnem tohoto měsíce! Slunce vám přihrává do cesty samé příjemné události, ke kterým budete mít spoustu co říct. Překypujete dobrou náladou a máte chuť podniknout něco velkého. Víkend klepe na dveře, tak začněte plánovat program.

 

Štír

Potřebujete si odpočinout od stresových situací. Odpoledne si naordinujte odpočinek přesně podle svých tajných představ. Hvězdy doporučují tvůrčí práci, díky níž se zregenerujete hlavně duševně. Okamžik pravdy ukáže, zda vydržíte jen sami se sebou.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Před víkendem se uzavřete do sebe a pro své okolí symbolizujete studnici tajemství. Pravděpodobně vám něco přiválo na mysl nevítané vzpomínky z minulosti, o nichž se nechcete víc bavit. Vyrazte na procházku, ať eliminujete zvídavé dotazy příbuzných.

 

Kozoroh

Pátek přinese do života Kozorohů spoustu pozitivních novinek. Jaro si na vás konečně došlápne a nabídne šanci změnit styl i negativní myšlení. Začnete maličkostí, která odstartuje lavinu dalších událostí. Jen partner se trochu bojí konkurence v lásce.

 

Vodnář

Vodnářům cosi leží na srdci a zatěžuje to jejich klidný spánek. Během pátku sbíráte síly na rozhovor s partnerem. Přestože se se vám do něj moc nechce, nehodláte ho dál odkládat. K vašemu překvapení si problém vyříkáte v klidu a bez zbytečných emocí.

 

Ryby

V závěru měsíce se Ryby stanou miláčkem Štěstěny, takže vás čeká pohodový pátek. Žádná překážka není tak velká, aby vás dokázala zabrzdit v profesním rozmachu. Práce vám jde od ruky, takže zbude čas a prostor na věci, které považujete za podstatné.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře