Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 14. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 14.06.2019, 00:00 | 14.06.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 14. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Jste imunní vůči nepříjemnostem a také výpady ze strany šéfa neberete tak tragicky. Díky tomu stihnete před víkendem dokončit spoustu restů, které vám nedaly spát. Pokud vás čeká školení nebo důležité obchodní jednání, vybrali jste si šťastný den.

 

Býk

Nálada Býků je ve druhé polovině týdne veselá a nápaditá. Faktem je, že se s vámi nenudí kolegové ani rodina. Pokud si můžete ale vybrat sami, nejlépe si užijete po boku kamarádů. Jste pro každou netradiční aktivitu, tak je sezvěte k prima akci.

 

Blíženci

V pátek se necháte přemluvit kamarády nebo kolegy, abyste s nimi vyrazili za zábavou. Jedna sklenička nikomu neublíží, ale v dobré společnosti nebudete mít pojem o čase. Dejte pozor, abyste nezapomněli vyzvednout děti v družině ani dort v cukrárně.

 

Rak

Jste přesvědčeni, že v práci podáváte skvělé výkony, ale nadřízený se chová opačně. Zavděčit se mu není vůbec jednoduché, spíš se připravte na častou kritiku a jízlivé poznámky. Vyplatí se být nad věcí, protože takhle spraží skoro všechny kolegy.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Lvi si pohrávají s myšlenkou, jak zvýšit životní standard. Může za to neustálé porovnání s tím, co vidíte u svého okolí. Bohužel nevidíte, co za líbivým pozlátkem stojí. Snažte se vrátit k prioritám, které jsou důležité pro vás. Nebuďte jako stádo.

 

Panna

Budete potřebovat více času, abyste dokázali rozpoznat povahu lidí, kteří se kolem vás pohybují. Milé Panny, nebuďte důvěřivé ke každému, kdo se vám snaží vlichotit do přízně. Na pracovišti byste si kvůli tomu mohli ohrozit slibně rozjetou kariéru.

 

Váhy

Letité vztahy Vah se schylují k zásadní změně. Nová pravidla jsou na spadnutí, protože vývoj nejde zastavit. Otevřený rozhovor s protějškem vám může být proti srsti, ale ve výsledku budete rádi, že jste ho absolvovali. Budoucímu soužití to prospěje.

 

Štír

Máte pocit, že se vaše šťastná hvězda znovu rozzářila. V těchto dnech se snadno a rychle dostanete k penězům. Navíc dokážete rozlišit, zda je nabídka výhodná, nebo byste od ní měli dát ruce pryč. Intuice vás v ekonomických záležitostech nezklame.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec

Čekají vás větší finanční výdaje, které jsou zdánlivě nepodložené. Co se peněz týká, nejste za vodou, ale zastáváte názor, že občasné zhřešení neškodí. Na takové uklidňování si dejte pozor. Nákupy pro radost by nakonec přinesly spíš další potíže.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, pátek je v pracovní sféře náročným. Buďte na sebe opatrní a vyhněte se zbytečnému riskování. Vlivem nepozornosti i únavy se ukazují možná zranění nebo chyby. Napříč zaměstnáním nevládne právě přátelská nálada. Vsaďte na trpělivost.

 

Vodnář

Nejúčinnější zbraň proti špatné náladě máte skrytou ve svém nitru. Najdete-li ztracenou vnitřní rovnováhu, zvládnete konflikty řešit bez křiku. Tato jednoduchá změna se pozitivně odrazí na všech frontách. Nalaďte se už během dopoledne, ať to vydrží.

 

Ryby

Čtrnáctka je pro Ryby v tomto měsíci šťastným číslem! Strhnete pozornost opačného pohlaví a svobodným se nabízí šanci k nalezení spřízněné duše. Ani v manželství nebudete jako kůl v plotě. Když si vás nevšímá oficiální partner, udělá to někdo jiný.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře