Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 12. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 12.07.2019, 00:00 | 12.07.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 12. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Poslechněte tělo a dejte mu, co ráčí. Ať se choutky týkají erotických hrátek nebo jde o pochutiny ryze gurmánského charakteru, měli byste se rozmazlovat. Jestliže plánujete na víkend party pro přátele, připravte osvědčené lahůdky dle tajného receptu.

 

Býk

Venuše podněcuje tvořivou stránku a jako bonus nese narůstající ambice i praktické myšlení. To zní jako perspektivní spojení pro kariéru. Byla by škoda strávit nejúspěšnější období roku na dovolené. Nejde-li to jinak, mějte po ruce poznámkový blok.

 

Blíženci

Až do pondělí bojujete s nevlídnou konstelací, která zatěžuje partnerské vztahy. Na svém protějšku vidíte hlavně chyby a nedokážete mu porozumět. Chcete-li minimalizovat riziko hádek, sezvěte příbuzné, nebo se společně věnujte zajímavým aktivitám.

 

Rak

Nadcházející víkend je jako stvořený pro utužení zdravotní stránky i očistu organismu. Využijte energii přírody. Vsaďte na přiměřený přísun slunečních paprsků i kouzlo bylin. Pohladí vás po těle i duši. Z koníčků hrají prim ty na čerstvém vzduchu.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

V závěru pracovního týdne zpozorněte! Vesmír slibuje setkání s inspirativním člověkem, která vám přinese prozření v ekonomických záležitostech. Dostanete vynikající nápad, jak se vymanit z neutěšené finanční situace. Najednou víte, co musíte udělat.

 

Panna

Pokud se vám v zaměstnání nedaří prorazit mezi dravějšími kolegy, nevěšte hned hlavu. Co takhle prodloužit si víkend a podniknout nějaký last minute pobyt? Zařídíte-li hlídání pro děti, máte program s miláčkem jasný. Tulení se vám jen tak neomrzí.

 

Váhy

Milé Váhy, až do pondělka máte šanci získat přínosné kontakty, důležité informace nebo podněty pro svůj budoucí vývoj. Rozhodně se neuzavírejte před společností. Naopak vyhledávejte zajímavé akce, na kterých se to inspirativními tvářemi jenom hemží.

 

Štír

Slunce ve spojení s Jupiterem a Lunou mohou mít negativní dopad na rozpočet Štírů. Lákají vás k utrácení do zářivé image. Nákupní horečku včas kroťte, jinak byste si trhali vlasy nad vyprázdněným účtem. Zbrklé nákupy by vás ve výsledku ani netěšily.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Milí Střelci, chcete být za každou cenu na koni a vyhovuje vám, když se nemusíte nikoho o nic prosit. Touha po zajištění sebe sama je v tomto čase nebezpečná. Může vás přivést k neuváženému finančnímu kroku. Místo přilepšení by vás dostala na nulu.

 

Kozoroh

O pracovním programu máte jasnou představu a nehodláte ji kvůli nikomu měnit. Ani výmysly nadřízeného vás nemohou odradit od troufalého plánu. Myslíte si své, ale najevo rozladění nedáte znát. Konečně jste to pochopili. Jen do toho skočí víkend.

 

Vodnář

S jistou záležitostí si nevíte rady, ale ješitnost vám nedovoluje poradit se s někým, kdo věci opravdu rozumí. Až se vyvztekáte, uvědomíte si, že vám stejně nic jiného nezbývá. Přiznejte si to a vyhledejte odborníka. Před víkendem je opravdu na čase.

 

Ryby

Pátek a víkendové dny jsou rizikové pro vaše úspory. Mohli byste se uchýlit k investici, která by vás dostala na sucho. Není-li to nezbytně nutné, vyhněte se obchodním centrům a nepodepisujte žádné smlouvy. Jste důvěřiví a proděláte klidně kalhoty.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře