Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 2. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 02.08.2019, 00:00 | 02.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 2. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Výhodné postavení Marsu ve vašem znamení nahrává kariérním snahám. Na konci pracovního týdne rozmyslete taktiku pro celý zbytek srpna. Vyplatí se rozvrhnout síly a věnovat se tomu nejnutnějšímu, abyste neztráceli drahocennou energii na zbytečnosti.

 

Býk

Zatímco se sourozenci a dětmi si rozumíte na výbornou, ve vztahu k rodičům se ukazují častější neshody. Jako by nedokázali pochopit vaše životní hodnoty a priority. Snažte se jim bez hádek vysvětlit, že chápat je nemusí, ale respektovat by je měli.

 

Blíženci

Z pracovních výsledků jste právem nadšení. Těší vás každá drobnost, která se vám podaří, a to ještě nevíte, že se ze strany nadřízených dočkáte pochvalných slov. Není vyloučeno, že se vás pokusí přetáhnout konkurence, případně zvážíte vlastní podnik.

 

Rak

Opozice Merkura se Saturnem vnáší do života Raků strach z neúspěchu. Hlavně v zaměstnání se dostáváte do stresu kvůli návalu povinností, před nimiž jste v uplynulých týdnech úspěšně kličkovali. Teď nezbývá nic jiného, než se do nich naplno ponořit.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Nepromyšlené výdaje hrají prim. Jako byste se utrhli ze řetězu a nevíte, co dřív koupit. Lehce podléháte slevovému šílenství a nepřemýšlíte, zda dané zboží vůbec potřebujete. Proč to nekoupit, když je to tak výhodné? Protože hotovost potřebujete víc.

 

Panna

Panny mají spoustu geniálních nápadů, jak se posunout vzhůru po kariérním žebříčku. Díky Merkuru máte do 10. vysoké šance na splnění svého profesního cíle, ať je to tučnější výplata nebo zahraniční stáž. Oproti konkurenci si udržujete pořádný náskok.

 

Váhy

Není od věci nahlásit si dovolenou, a tím si prodloužit víkend. Zatímco v miláčkově náruči jenom kvetete, na pracovním poli to s vámi jde od desíti k pěti. Jako by vám profesní klima odsávalo pozitivní energii. S plněním úkolů to není žádná sláva.

 

Štír

V rodinném prostředí se snažte zachovat rovnováhu. Navzdory chování příbuzných ukažte morální převahu a nedohadujte se. Jistý člen domácnosti narušuje vaše soukromí, radí vám a musí mít vždy poslední slovo. Pomůže, když budete dotyčného ignorovat.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Korunky se sypou ze všech stran a máte vynikající vyhlídky do budoucna. To vás těší a hodláte dělat radost sobě i svým blízkým. Jste neskutečně štědří a plníte přání svých blízkých v čele s dětmi. Nejmladší členy rodiny máte tendenci rozmazlovat.

 

Kozoroh

Pokud se chystáte k podpisu důležité smlouvy nebo uskutečnění zásadní investice, přizvěte nestranného odborníka, případně pár dní vyčkejte. V opačném případě byste průběh transakce zkomplikovali a přidělali si starosti. Platí, že není kam spěchat.

 

Vodnář

Komunikace na domácí půdě je napjatá a mnohdy nedokážete hovořit vůbec. Snaha o změnu v těchto dnech nepadá na úrodnou půdu. Rozumnější bude hledat odreagování při volnočasových aktivitách nebo klábosením s přáteli. To vás přivede na lepší myšlenky.

 

Ryby

V soukromí i pracovních záležitostech zapojujete svou proslulou fantazii. Vhled do problémů vám pomáhá přijít na řešení v rekordně krátkém čase. Jste plní energie a dobré nálady, zkrátka procházíte jedním z nejúspěšnějších období letošního roku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře