Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 9. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 09.08.2019, 00:00 | 09.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 9. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Luna v příjemné vazbě na Jupiter přináší do života finanční přilepšení. Může jít o dávnou půjčku, případně o prémie, s nimiž nepočítáte. Každopádně tento neplánovaný příjem rozehraje mozkové závity naplno. Přemýšlíte, jak se zajistit na horší časy.

 

Býk

Ještě dnes a zítra profitujete z přátelského postavení Merkuru, který zesiluje komunikační dovednosti. Baví vás vyhledávat nová spojení, ale nehledáte vztah. Líbí se vám diskutovat s inspirativními lidmi i těmi, jejichž známost se časem bude hodit.

 

Blíženci

Milí Blíženci, ve čtvrtek jste naplno ponořeni do svých pracovních plánů. Líbí se vám pocit vlastní důležitosti, proto se nebráníte náročným úkolům ani služebním cestám. Překypujete sebevědomím, což se pozitivně odrazí na výsledku obchodního jednání.

 

Rak

V závěru pracovní části týdne se mějte na pozoru před podomními prodejci a nepodepisujte smlouvy na neobvyklých místech. Místo slíbeného výdělku byste prodělali kalhoty. Pokud pracujete v administrativě nebo finančnictví, hlídejte každý svůj krok.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Milí Lvi, než se začnete hnát bezmyšlenkovitě za vzrušením, zpomalte. Venuše radí, abyste dali prostor fantazii a zbytečně netlačili na pilu. Jak se říká, i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Tentokrát byste přepínáním sil ničeho nedosáhli.

 

Panna

Kolegové nevěřícně kroutí hlavou, protože se dostáváte do neskutečného pracovního tempa. Navzdory letní atmosféře podáváte úžasné výkony a klidně zůstáváte v zaměstnání přesčas, nebo se přihlásíte o víkendovou směnu. Oproti nim máte jasnou motivaci.

 

Váhy

Krásné spojení Venuše a Luny nabízí ideální podmínky pro investice do uměleckých předmětů a luxusního zboží. Díky jejich přízni si uděláte radost něčím výsostně vkusným, aniž byste museli zatížit rozpočet. Rozhodně kvůli tomu nemějte výčitky svědomí.

 

Štír

Venuše z negativní kvadratury komplikuje manželství a dlouholeté vztahy. Pobízí k nespokojenosti a přináší přehnané reakce na každou banalitu. Jako byste netrpělivě vyhlíželi jakýkoliv protějškův přešlap, abyste ho mohli výchovně klepnout přes prsty.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Venuše v přejícím trigonu s Jupiterem je spojením, z něhož životní radost přímo prýští. Prožíváte mnoho tělesného i duševního potěšení a z přátelské atmosféry čerpáte pozitivní energii. Obklopuje vás společnost, díky níž nemůže být dnešní den fádní.

 

Kozoroh

Něco vám leží v žaludku, ale nechcete být těmi, co si neustále stěžují. Proto se rodině nesvěříte a chodíte domácností jako tělo bez duše. Zkuste to prodiskutovat aspoň mezi kamarády. Uleví se vám, což se pozitivně odrazí i na komunikaci s rodinou.

 

Vodnář

Tyto dny jsou ideální pro nalezení správného východiska. Dokážete promyslet své kroky z pohledu budoucího směřování a může vás napadnout spásná myšlenka. Poslechněte svou intuici. Vyvede vás ze slepé uličky a uchrání od problémů finančního rázu.

 

Ryby

Přechod Luny přes Jupiter je v těchto dnech jedinou černou kaňkou na vašem programu. Může vyvolávat emoční přepětí v rodinném kruhu. Výkyvy nálad jistého člena rodiny neumožňují zrealizovat původní volnočasové plány. Společný výlet odložte na jindy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře