Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 16. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 16.08.2019, 00:00 | 16.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 16. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Milí Berani, poslední čtvrtina prázdnin by vás měla vehnat do víru společenského ruchu! Prolistujte kulturní kalendář a vyjděte se bavit. Pokud jste nezadaní, je to přímo nutností! Venuše slibuje tolik sympatických protějšků, že to zní jako pohádka.

 

Býk

Dochází vám slova i energie k tomu, abyste se ve společnosti snažili kohokoliv okouzlit. Pokud se necítíte na rodinné setkání ani posezení s přáteli, raději se z něj omluvte. Ušetříte nervy a nebudete kazit zábavu ostatním. Každý den není posvícení.

 

Blíženci

Zelenou má obchodní jednání, služební cesta nebo kompletace podkladů pro klíčovou zakázku. Jste skvěle připravení, hlídáte každý detail a pečlivě volíte slova. Není divu, že vás sotva někdo nachytá na holičkách. Mohli byste být zaměstnanci měsíce.

 

Rak

Co takhle prodloužit si víkend a pátek věnovat sami sobě, případně do programu zařadit rozmazlování s protějškem? Prospěje vám změna prostředí a zdravá dávka sobectví. Potřebujete se psychicky zregenerovat a zjistit, že nejenom prací živ je člověk.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

 

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Jste neuvěřitelně aktivní a přemýšlíte, kam nasměrovat energii, když nesedíte v práci. Domácí povinnosti vás nelákají, potřebujete něco méně fádního. Hvězdy nabádají k cestování i uměleckým činnostem. Když nechcete tvořit sami, co zajít do divadla?

 

Panna

Před víkendem se snažte dokončit rutinní záležitosti. Od nového týdne budete překypovat nápady a na nic všedního vám nezůstane čas ani nálada. Vyčistěte si stůl, aby touze experimentovat nic nebránilo. Bude to mít pozitivní dopad i na vaše zdraví.

 

Váhy

Čas, který strávíte s rodinou a přáteli, není promarněný, i kdybyste vedle sebe měli odpočívat. V kruhu těchto osob jste spokojení a cítíte, že si nemusíte na nic hrát. Vzájemně si dobíjíte energii, inspirujete si a motivuje se k lepší budoucnosti.

 

Štír

Venušina kvadratura už vás nebude trápit dlouho. Proto se snažte nepropadat špatné náladě a před víkendem vytvořte seznam všech věcí a činností, které vám dokážou vylepšit den. Jimi byste měli naplnit pátek i sobotu bez ohledu na co, co máte udělat.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Nová známost vypadá perspektivně. Sice jste nehledali nic vážného, ale když to přišlo, nebudete se tomu bránit. Do příštího týdne ale čerstvý objev berte s odstupem. Nedá se říct, že by první dojem neklamal. Proto si nechávejte něco málo v rezervě.

 

Kozoroh

Starosti v zaměstnání opadnou, takže se soustředíte pouze na své nejbližší. Vyhlížíte pátek jako víno! Skvělá fyzická i psychická kondice nebrání v žádném programu, který si zamanete. Vesmírní velikáni vybízí, abyste změnili klima a neseděli doma.

 

Vodnář

Udržujete úzký kontakt s přáteli, protože představují světlý bod v temném období, jímž momentálně procházíte. Nechte se vytáhnout na neplánovanou dovolenou, nebo aspoň společné prožijte odpoledne. Potřebujete vypnout a nic neřešit, jinak se sesypete.

 

Ryby

Daří se vám udržovat přátelské klima všude, kde se objevíte. Hlavně rodina profituje z laskavého naladění a rybí empatie. Poznáte, že s blízkými něco není v pořádku, a navrhnete vhodné řešení. Oproti svému okolí nevstupujete tam, kde nejste vítaní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře