Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 23. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 23.08.2019, 00:00 | 23.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 23. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pokud se vám pátek zdá jako skvělý pracovní den, pak se máte v příštím týdnu na co těšit! Díky Marsu přinášíte jeden lepší nápad za druhým, navíc profitujete ze schopnosti uhlídat bezvadný výsledek do posledního detailu. Za to si zasloužíte odměnu!

 

Býk

Před víkendem se snažte co nejvíc relaxovat. Doma se mohou objevovat třenice se starší generací, která vám podsouvá názory a rady, o něž se nikdo neprosil. Zůstaňte nad věcí a nechte je, ať se vypovídají. Pak si danou věc vyřešíte stejně podle sebe.

 

Blíženci

Atmosféra ve vztahu se nese v hádavém duchu. Nedokážete ovládnout nutkání rýpnout si do drahé polovičky, čímž si vykoledujete další zbytečnou výměnu názorů. Co takhle najít si na odpoledne jiný program, abyste si od sebe aspoň chvíli odpočinuli?

 

Rak

Snažte se vyhledávat příležitosti, z nichž můžete vytěžit něco navíc. Nestyďte se za to, že máte víc možností než méně schopní kolegové. Podáváte perfektní výkony, takže si zasloužíte adekvátní ohodnocení. Využíváte jenom to, co vám nadřízení umožní.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Ve čtvrtek vás může zaskočit žádost blízkého člověka. Dostal se do složité situace a potřebuje finanční injekci. Nejste typ, který nechá druhé ve štychu, ale tentokrát si to dobře rozmyslete. Vesmír ukazuje, že byste přišli o životní úspory i přítele.

 

Panna

Hvězdy se vás snaží zachránit od toho, abyste se finančně dostali na nulu nebo dokonce hluboko pod ní! Přesto nespoléhejte automaticky na to, že vás v krizové chvíli vytáhnou z problému. Moudřejší je předcházet rizikovým obchodům a nevěřit každému.

 

Váhy

Pomůžete kolegům v nouzi a zachráníte je od pořádného problému. Není vyloučeno, že krk zachráníte rovnou svým nadřízeným. Dokážete bleskurychle zareagovat, leckdy odhalíte ohnisko požáru, ještě než stačí nadělat škody. Měli by vás vyvažovat zlatem.

 

Štír

Slunce už nezatěžuje vaše zdraví, takže se při plánování víkendových aktivit nemusíte držet zpátky. Prázdniny se chýlí ke konci a měli byste dohnat vše, co jste zatím nestačili. Hlavně nezadaní Štíři si chtějí vyhodit z kopýtka. Vesmír vám nebrání.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Umíte obhájit své zájmy, ať proti vám stojí nadřízený nebo rodič. Bez vyhrocených emocí se pustíte do stanovení pravidel. Vyložíte karty na stůl a řeknete, co jste ochotni tolerovat a přes co už vlak nejede. Chcete mít jistotu, že je mezi vámi jasno.

 

Kozoroh

Před víkendem doma i v práci doháníte, co se dá. Máte strach, abyste během dvou volných dní nevypadli z tempa. Obavy stranou. Až do konce měsíce se radujete z vynikajícího postavení Marsu. To masíruje mozkové buňky a zároveň přináší spoustu energie.

 

Vodnář

Nejraději byste ani nechodili domů, protože pracovní stůj je zavalený hromadou nedokončených úkolů. S takovou se z práce odchází opravdu těžko. Snažte se myslet dopředu a nepropadejte panice. Přijdete na myšlenku, která vám zachrání zdravé uvažování.

 

Ryby

S energetickou křivkou to jde od desíti k pěti. Zaměřte se na dobíjení sil a lépe s nimi hospodařte. Jste zvyklí se do všech činností pouštět s plnou vervou, jenže tentokrát vám hvězdy udělaly čáru přes rozpočet. V zaměstnání můžete přepálit start.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře