Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 30. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 30.08.2019, 00:00 | 30.08.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 30. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nadřízený vám svěří veškerou důvěru a vy se snažíte, aby všechno dopadlo na výbornou. Po celý srpen jste puntičkářsky naladění, teď se vaše koncentrace ještě zesiluje. Uvědomujete si, jak mnoho je ve hře. Hvězdy ukazují, že se nemáte čeho obávat.

 

Býk

Místo toho, abyste se dohadovali, teď rozšiřujete s příbuznými své názory. Mnoho argumentů nechápete, přesto je nebudete zatracovat. Díky otevřené diskusi zjistíte zajímavé informace, které vám o blízkých unikaly. Pohled na ně už nikdy nebude stejný.

 

Blíženci

Závěr měsíce komplikuje břitký jazyk, který se dostává ke slovu v partnerské komunikaci. Atmosféra ve vztahu se nese v hádavém duchu, nedokážete ovládnout nutkání a do protějšku se stále navážíte. Je důležité pochopit, že není vítěz ani poražený.

 

Rak

Ještě než se srpen rozloučí s vládou, zvažte své finanční možnosti. Vyhledávejte příležitosti, ze kterých lze vytěžit něco navíc. Hvězdy garantují, že ve finále můžete vydělat mnohem víc, než si myslíte. Dravá konkurence už v pátek není tak pozorná.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Co takhle dopřát si prodloužený víkend? Nestrachujte se, že by se bez vás přestal točit svět. Líbí se vám pocit nepostradatelnosti, ale je to zároveň dost nebezpečná věc. Nespoléhejte na to, že se někdy sama naskytne možnost odpočívat. Vytvořte ji.

 

Panna

Než vás trkne do nosu, že jste naletěli, podvodník je s vašimi úsporami dávno za horami. Do konce měsíce je riziko finanční ztráty extrémně vysoké. Ovládněte přehnanou sebejistotu, která vám říká, že vy byste přece zloděje poznali na míle daleko.

 

Váhy

Fantastický program pokračuje i v závěru měsíce. Zelená svítí ve všech důležitých směrech, záleží jenom na vás, kterým se rozjedete jako první. Bude to láska, rodina nebo kariéra? Ne snad, že byste nestačili během dne objet všechny tyto křižovatky.

 

Štír

Využijte poslední prázdninové dny k tomu, abyste vykouzlili krásnější domov. Máte spoustu zajímavých nápadů, ale dosud vám scházel drive, abyste je proměnili v realitu. To se teď změní. Navíc rodina ráda přiloží ruku k dílu, když ji o to požádáte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Závěr srpna dodá Střelcům odvahu. Nejistotu chcete mít konečně za sebou, proto se rozhodnete pustit do nepříjemného rozhovoru, abyste věděli, na čem jste. To je správný přístup! Je lepší ujasnit si situaci hned, než vkládat energii špatným směrem.

 

Kozoroh

Ještě jeden den vydržte! Není od věci prodloužit si víkendové volno a odjet na oblíbené místo. Rozmazlujte se, čtěte, meditujte, nebo se obklopte přáteli, kteří nezkazí žádnou legraci. V tento vysoce zátěžový den potřebujete nemyslet na nic zlého.

 

Vodnář

Radost druhých je i vaší radostí. Máte otevřenou mysl i srdce, což je požehnáním pro mezilidské vztahy. V závěru měsíce jste ochotni odpustit svým životním nepřátelům a zbavit se veškeré zášti. Narovnáte karmu a pustíte do života něco příjemnějšího.

 

Ryby

Úplný závěr měsíce není vhodný pro seznamování. Lepí se na vás samí nevhodní adepti, kteří navíc mohou odčerpávat vaše finance nebo pozitivní energii. Raději zůstaňte sami se sebou, než byste podstupovali takové riziko. Důvěřujete špatným lidem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře