Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 6. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 06.09.2019, 00:00 | 06.09.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 6. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nadcházející víkend byste měli zasvětit rodině. Jupiter vytváří v soukromí přátelské klima, takže si porozumíte i s příbuznými, které nemůžete vystát. Jeho trigon eliminuje riziko hádek na minimum, naopak všechny zúčastněné naladí na veselou notu.

 

Býk

V pátek netlačte na pilu a věnujte se rutinním povinnostem, které se kupí na stole. Zbavte se nevítaných úkolů, abyste v příštím týdnu mohli s klidným svědomím čapnout lákavou příležitost. Zmapujte terén a buďte připravení. Nic víc se po vás nežádá.

 

Blíženci

Předvíkendové přípravy mohou udělat pořádný vítr v kapse. Rozhazovačnost je v těchto dnech rizikem, které nepodceňujte. Počítáte s financemi, jejichž přísun se může opozdit nebo dokonce úplně rozplynout v nedohlednu. Místo toho držte útraty zkrátka.

 

Rak

Ve vztahu je vše v nejlepším pořádku. Po dlouhé době cítíte pevnou půdu pod nohama a zdá se, že se situace vyvíjí, jak má. Se spřízněnou duší si rozumíte i beze slov a nemusíte se složitě dohadovat o rozdělení povinností, ani víkendovém programu.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Před víkendem se zaměříte na budoucnost. Zajímá vás jednak materiální zajištění vaší maličkosti a celé rodiny, ale odrazí se to i na pracovních a volnočasových aktivitách. V pátek se snažíte věnovat více sobě a tomu, v čem vidíte životní perspektivu.

 

Panna

Kvůli nevrlému Marsu se nedá mluvit o pozitivní náladě, která by vás na začátku září provázela. Svět vidíte skrz černé brýle a jako byste se v bolístkách vyžívali. Naplánujte si aspoň na víkend program, z něhož se budete těšit. Rodinu nepřemlouvejte.

 

Váhy

Nadřízený je nespokojený a nervózní, i když děláte všechno podle jeho požadavků. Díky víkendu, který je na spadnutí, už vás svými litaniemi nerozčílí. Pracujete podle svého tempa a myslíte si něco o zadní části těla. V hlavě vám odpočítávají minuty.

 

Štír

Všechny radosti světa si vychutnáte naplno. Víkend klepe na dveře a Štíři ho zvou nadšeně dál. Zadaní myslí v první řadě na lásku, které obětují značnou část pátečního odpoledne i večera. Hvězdy radí připravit afrodiziakální menu. Placebo zafunguje.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Riziko finanční ztráty je v tomto čase dost vysoké. Chcete se dostat k penězům rychlou a snadnou cestou, proto můžete sednout na lep podvodníkům, případně prohrát tučnou sumu v hazardních hrách. Nečekaně snadno ztratíte zábrany a nedokážete přestat.

 

Kozoroh

Merkur v úžasném trigonu k Saturnu vytváří podmínky pro kariérní růst. Navzdory blížícímu se víkendu podáváte fantastické výkony a není vyloučeno, že se přihlásíte na noční nebo víkendovou směnu. Přijde vám líto přerušovat takový pracovní rozmach.

 

Vodnář

Dá se říct, že pátek bude takový, jaký si ho uděláte. Vyšší sféry nemají potřebu stavět vám do cesty žádné překážky, ani vám snahu nikterak usnadňovat. Život máte ve svých rukách a je na vás, jakou mu dáte podobu. Prim by měli hrát dobří přátelé.

 

Ryby

Milé Rybky, tolik toužíte po lásce, že se pustíte do nerozumné známosti. Zatímco vy jste citlivé znamení, váš protějšek bere život z té racionální stránky. Protiklady se sice přitahují, ale nic se nesmí přehánět. Děláte víc kompromisů, než je zdrávo.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře