Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 13. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 13.09.2019, 00:00 | 13.09.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 13. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pátek připomene náročné pracovní výzvy, jimž jste byli na začátku září vystaveni. Chtě nechtě vás dožene zvýšený energetický výdej, a tak se začínáte cítit unavení. Naštěstí vám zůstává dobrá nálada, se kterou se, jak známo, všechno zvládne lépe.

 

Býk

Čekají vás báječné zážitky v kruhu přátel i příbuzných. Vyjděte si zatančit, nebo zarezervujte lístky na koncert oblíbené kapely. Potřebujete se utrhnout od rutinních úkolů a zavzpomínat na staré časy. Přivede vás to na zajímavou myšlenku ke změně.

 

Blíženci

Říkáte si, kdy nepřízeň hvězd skončí? Pátek je posledním náročným dnem, který musíte v září ustát. O víkendu už se život začne vracet pomalu ale jistě k normálu. Dokonce si vážíte stereotypu, protože symbolizuje jistotu. Po ničem jiném neprahnete.

 

Rak

V pátek se pokuste dokončit všechny podstatné úkoly a nespoléhejte na to, že je doděláte během víkendu nebo v pondělí. Energetické zásoby se vyčerpávají, takže vám práce nepůjde od ruky tak, jak jste si zvykli. Nastává doba, abyste se zregenerovali.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Zatím to vypadá, jako by se v investiční sféře nedělo nic speciálního. Po víkendu ale může přijít příjemné překvapení v podobě výhry, dědictví nebo zvýšeného platu. Pokud se pohybujete na burze, rozhodnete se udělat báječný tah, který vás nezklame.

 

Panna

Napjatá atmosféra graduje. V pátek počítejte s hádkami kvůli naprostým maličkostem. Všichni jste unavení z uplynulého týdne a na žádné důležité diskuse nemáte náladu. Dopřejte si aktivitu, při níž se konflikty eliminují. Co takhle vyjít si do kina?

 

Váhy

Nechte se přemluvit k pánské nebo dámské jízdě. Potřebujete zapomenout na každodenní starosti a žít přítomným okamžikem. V rodinném kruhu se vám to nepodaří a samostatný lov také neslibuje žádnou perspektivu. Obvolejte přátele a vyrazte za zábavou.

 

Štír

Venušina přízeň Štírům pomáhá k zajímavým výdělkům. Hvězdy vás nasměrují k profesi, která je zároveň zábavou. Porozhlédněte se po okolí a zvažte své časové možnosti. Pokud jste na rodičovské dovolené, nebo pracujete na částečný úvazek, změníte to.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Zasloužíte si odpočinek se vším všudy. Rodiče narození ve Střelci by měli svěřit své neposedy na hlídání babičkám nebo přátelům. Najdete si čas pouze pro sebe a zítra se budete cítit jako znovuzrození. Abyste mohli dávat radost, musíte ji v sobě mít.

 

Kozoroh

Závěr pracovní části týdne čerpá dobrou náladu z nedávných úspěchů v kariéře i lásce. Díky tomu si neděláte vrásky na čele kvůli drobným nesnázím, které se před vámi začínají objevovat. V soukromí se dejte pozor, abyste se nechvástali jako Ivánek.

 

Vodnář

Přemýšlíte nad tím, jestli se pustit do určité diskuse s protějškem. Intuice vás varuje, že se pohybujete na tenkém ledě. Před víkendem si nekazte slibné vyhlídky a počkejte, zda s tím drahá polovička nezačne sama od sebe. Hvězdy radí nechat to být.

 

Ryby

Udělejte něco pro zdraví a zatočte se stresem. V zaměstnání se vám stejně zdá, že veškerá snaha je marná. Co takhle prodloužit si víkend a utéct od ruchu města někam do přírody? Začíná vonět podzimem, a to je přesně voda na romantickou rybí náturu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře