Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 4. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 04.10.2019, 00:00 | 04.10.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 4. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pomalu se vrací vaše sebejistota a jste si vědomi, že podáváte skvělé výkony. V domácnosti se umíte otáčet a nemarníte časem ani energií na zbytečnostech. Nevypouštějte z pracovního týmu ostatní členy rodiny, protože by si brzy zvykli na full servis.

 

Býk

V závěru týdne se dostáváte do presu. Napětí, že věci nestíháte, jak jste plánovali, se podepíše na vašem chování. Ke svému okolí jste nevrlí a snadno vypustíte z úst něco, co vás záhy mrzí. Raději zvolněte a věnujte se povinnostem, které jsou nutné.

 

Blíženci

Mrzí vás, že nemáte na rodinu víc času, a tak si lámete hlavu s víkendovým programem. Hodláte blízkým vynahradit své pracovní vytížení. Velkolepé plány s nimi předem prodiskutujte, aby se dobře bavili všichni zúčastnění. Něčím si rozšíříte obzory.

 

Rak

O víkendu připomínáte fénixe, kterého jen tak něco nezničí. Pokud se vám něco v soukromí nevydaří, nehodláte házet flintu do žita. Čím je zklamání větší, tím více máte touhu znovu vstát a bít se o štěstí. Hvězdy vám v cestě rozhodně stát nebudou.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Na začátku měsíce se nabízí vysoká příležitost, jak přilepšit rozpočtu. Možná konečně prodáte nepoužívané harampádí z půdy nebo se vám podaří přemluvit Štěstěnu při loterii. Každopádně se za to náležitě odměníte. Korunky se rozkutálí do všech stran.

 

Panna

Milostná sféra hlásí pro Panny jedničku s hvězdičkou. Po náročném dnu roztajete pod partnerovýma rukama a skvěle se odreagujete. Máte velkou šanci pořídit si další přírůstek do rodiny. Hvězdy jsou plození dětí z lásky nakloněny, tak hurá do toho.

 

Váhy

Práci konečně necháte za sebou a opět se cítíte spokojené. Potřebujete si promyslet své priority a uvědomit si, bez čeho se dokážete obejít. Překvapivě zjistíte, na kolika zbytečnostech lpíte. Necháte je plavat a vpustíte do života nové, lepší věci.

 

Štír

Schopnost regenerace je skvělá. Stačí vám málo, abyste načerpali potřebnou životní energii. S novým dnem jste opět v plné formě a nedělá vám potíž skočit do domácích povinností rovnýma nohama. Skvěle se odreagujete při kolektivním sportu s rodinou.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Pracovní starosti utopíte ve skleničce něčeho ostřejšího. Popovídáte si s rodinou, což je nejúčinnější terapie, která vás zbaví nahromaděného stresu. Poslechněte moudré rady od zkušenějšího příbuzného. V jistých věcech zkrátka potřebujete praxi.

 

Kozoroh

V práci se obrňte trpělivostí. Nehezké postavení Marsu vyvolává konflikty mezi kolegy i nadřízenými. Máte pocit, že si na vás zasedli. Proberte to s nezaujatým člověkem, a pokud vám dá zapravdu, zkuste pohrozit výpovědí. V důsledku není co ztratit.

 

Vodnář

Domácí práce vám nejdou od ruky. Jako by vám něco nechtělo dovolit, abyste se do nich pustili na sto procent. Než se přetahovat s hvězdami, raději si dopřejte chvilku oddechu. Hraní s dětmi nebo procházka na čerstvém vzduchu vám udělají lepší službu.

 

Ryby

Jedete na plný plyn a zapomínáte na to nejdůležitější. Vaše energetické zásoby nejsou bezedné. Před víkendem zvolněte tempo, aby vám zůstaly síly na rodinu, miláčka a volnočasové aktivity. Nechte se okouzlit barvami podzimu a jeho pozvolným tempem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře