Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 11. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 11.10.2019, 00:00 | 11.10.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 11. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pátek jste vyhlíželi s nadějí v srdci, protože vás každodenní povinnosti unavují víc než obvykle. Pravdou je, že bez změny vlastního přístupu se nic nezmění. Přepněte myšlení a rázem vám bude jedno, jestli je volný den nebo střed pracovního týdne.

 

Býk

Je znát, že jste se v tomto týdnu vydali ze všech svých sil. V pátek odpočítáváte minuty do konce pracovní doby a nezřídka si prodloužíte víkendové volno. Buďte na sebe hodní a dopřejte si něco výjimečného. Jen se nerozmazlujte nákladnými dárky.

 

Blíženci

O víkendu se naskýtá šance prosadit v soukromém životě své požadavky i názory. Konečně nebude nutné se dále dohadovat o chodu domácnosti a plýtvat silami kvůli zbytečnostem. Není třeba tlačit na pilu. Celou situaci zvládnete s humorem sobě vlastním.

 

Rak

Po delší době si vyjdete do společnosti a okolí vás nepoznává! Ze spořádaných Raků se stávají dravci. Pár skleniček uvolní zábrany a hrozí, že se z nevinného flirtu stane vášeň na jednu noc. Dejte pozor, abyste se ráno nevzbudili s morální kocovinou.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Vesmír na prahu víkendu připomene, že nejste na všechno sami. Stojí za vámi spolehlivý partner a početný zástup příbuzných. Pokud vám dochází dech, zavolejte SOS a svěřte děti do rukou ochotných prarodičů. Uděláte tím dobrou službu dlouholeté lásce.

 

Panna

Kněžka lásky se nepodepisuje na milostném bádání, ale také zvídavosti v pracovní sféře. Nechybí vám chuť učit se novým věcem. Máte šanci rozjet další studium i rekvalifikační kurz. Všechny začátky týkající se osobního růstu jsou posvěceny úspěchem.

 

Váhy

Před víkendem se vyplatí dávat pozor na svůj majetek v čele s doklady. Hvězdy varují před krádeží i ztrátou vinou vlastní nepozornosti. Nespěchejte a všechny důležité věci ukládejte do tašek s rozmyslem. Ve výsledku si ušetříte mnoho času i vzteku.

 

Štír

Během víkendu jsou příznivé vlivy hvězd na finanční sféru oslabeny. Očekávaný úspěch vás může minout velkým obloukem. Těžko odoláváte lákavým pobídkám, ale nakonec budete rádi, že jste se k nim nenechali přemluvit. Stálo by vás to klidně celé úspory.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

V pátek se umíte pochválit. Jste se sebou spokojeni a oceňujete, že se vám perfektně daří v lásce i kariéře. Proplouváte příznivým obdobím, kdy se vám plní jeden sen za druhým. Vyplatí se chránit aktuální štěstí před závistivci. Nikde se nechlubte.

 

Kozoroh

Troufalé víkendové plány byste měli ještě jednou promyslet. Máte v hlavě ideální představu a nepočítáte s tím, že se mohou objevit nějaké zádrhely. Vesmír varuje především před finanční náročností celé akce, což není v souladu s vašimi možnostmi.

 

Vodnář

Pátek by měl být malým svátkem. Zaměřte se na volnočasové aktivity s rodinou a věnujte se hlavně jejím nejmladším členům. Ti vás totiž odvedou do svého pohádkového světa, v němž neexistují žádné chmury. Tentokrát se vy učíte od dětí, ne oni od vás.

 

Ryby

Závěr pracovního týdne vnáší do duše Ryb spokojenost. Všechny mezilidské sváry jsou zapomenuty a domácností se rozhostí pohoda. S protějškem si vychutnáváte vzájemnou blízkost a nebudete potřebovat jinou společnost. Děti jsou dostatečně rušivý prvek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře