Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 18. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 18.10.2019, 00:00 | 18.10.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 18. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Milí Berani, víkend je na spadnutí, tak nepropadejte černým myšlenkám. Zkuste zkrátit směnu a začněte se těšit na nějakou volnočasovou aktivitu i výlet za čerstvým vzduchem. Nepočítejte s tím, že vám udělá radost někdo jiný. Je to na vašich bedrech.

 

Býk

Nemáte ve zvyku montovat se do soukromí svých přátel, příbuzných ani kolegů. Aktuální konstelace ale způsobí pravý opak. Zdá se vám, že máte patent na rozum a nečekáte, až se někdo zeptá nebo vás požádá o pomoc. Kvůli tomu hrozí zbytečné konflikty.

 

Blíženci

Oceňujete harmonické zázemí, které pro vás rodina představuje. Pokud jste zatím bezdětní, začnete reálně uvažovat o založení vlastního rodinného hnízdečka. Stávající polovička se vám po všech stránkách jeví jako vynikající parťák pro zbytek života.

 

Rak

Raci se na svět dívají zvesela. Aby také ne, když vám vesmírné plénum posílá do cesty samé příjemné okamžiky. Singles potkají osobu, díky níž se katapultují do sedmého nebe. Zdá se, že půjde o vzájemné sympatie. Pouze musíte udělat první krok!

 

OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Na konci týdne vám dochází síly. Rádi byste vyskočili z rozjetého rychlíku a užili si trochu sladkého nicnedělání. Máte šanci najít výhodný prodloužený víkend, který splní náročné požadavky. Neváhejte a začněte balit kufry. Potřebujete změnit klima.

 

Panna

Jinak rutinní program naruší překvapivá zpráva! Dost možná se dozvíte pouze část žhavé informace, takže fantazie začne pracovat na plné obrátky. Hlavně singles by se neměli vyhýbat bujaré společnosti. Okradli byste se o spoustu zajímavých novinek.

 

Váhy

Ať si usmyslíte cokoliv, před víkendem to dokončíte stůj co stůj. Silami trochu melete z posledního, ale bylo by pod vaši úroveň, abyste se hlásili o pomoc. V zaměstnání vás hvězdy podporují, ale na domácí půdě byste nemuseli tolik tlačit na pilu.

 

Štír

Před víkendem se musíte poprat s faktem, že vás pracovní konkurenti nenechají na pokoji. Na všem špatném jde naštěstí najít něco pozitivního. Draví kolegové vás udržují ve střehu. Musíte zkoušet nové taktiky a pracovat na sobě, aby vás nedostali.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Nedá se říct, že byste se chovali jako svatouškové. Máte sice oficiálního partnera, ale malému flirtu se nebráníte. Necháte se okouzlit atraktivní servírkou nebo stážistou v zaměstnání. Lichotí vám, že u opačného pohlaví máte ještě pořád úspěch.

 

Kozoroh

Příjemný sextil Venuše má hojivý dopad na mezilidské vztahy. V rodině je sice znát menší nesoulad po nedávných konfliktech, ale oproti uplynulým týdnům je to procházka růžovým sadem. Spálili jste se dost silně, že už stejnou chybu nehodláte opakovat.

 

Vodnář

Venušina přátelská konstelace rozdmýchá uhasínající plameny dlouholetého vztahu. Rutinou bičovaná manželství najdou důvod, proč na společné lásce i nadále pracovat. Není vyloučeno, že s protějškem prožijete pátek plný vzájemných něžností a romantiky.

 

Ryby

Optimistické naladění je před víkendem garancí příjemně prožitého dne. Díky němu prožijete hned několik úsměvných okamžiků, které budete vyprávět jako historku pro pobavení celé rodiny. Singles na svůj zářivý úsměv chytají pozornost opačného pohlaví.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře