Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 25. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 25.10.2019, 00:00 | 25.10.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 25. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Hola, hola, víkend volá! Pátek přežijete dík vidině odpočinkového programu. Nadřízení sice vymýšlejí jeden nesmysl za druhým, ale tentokrát to nevypadá, že by vás dokázali vykolejit. Musíte se kousnout do jazyka, naštěstí udržíte peprná slova v sobě.

 

Býk

Zkuste pozornost nasměrovat jiným směrem, když nezapouští kořeny tam, kde byste chtěli. Aktuální snaha připomíná boj s větrnými mlýny. Energii nemáte na rozdávání, tak proč ji vyhazovat nesmyslným směrem? Vesmír láká do sféry volnočasových aktivit.

 

Blíženci

Penízky se k vám kutálejí ze všech stran. Nepůjde o žádnou výhru ani dědictví. Všechno získáte vlastním přičiněním. Máte ze sebe radost a není divu, že sebejistota roste. Zatím se vám daří ukočírovat výdaje, hlavně na to myslete na konci měsíce.

 

Rak

Mars je s vámi v říjnu spolčený. Pomáhá vyřešit finanční nepříjemnosti a ukazuje, na čí straně je pravda. Díky němu se nemusíte obávat soudních sporů ani administrativní zátěže. Vyznáte se v legislativních kličkách, abyste z nich vyvázli bez úhony.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Nepatříte mezi znamení, která umí prohrávat. I když o nic nejde, můžete se snahou přetrhnout, aby všechno dopadlo na jedničku s hvězdičkou. V tomto čase se to nejvíce odráží v pracovních záležitostech a při studiu. Nedivte se, že vám dochází elán.

 

Panna

Poslední říjnové dny otevírají Pannám cestu k možnému zvýšení platu. Sextil Venuše je nakloněný finančním záležitostem, a tak vašemu sebejistému přístupu žehnají. Nadřízení jsou přístupnější než jindy. Nebojte se naťuknout možnost profesního posunu.

 

Váhy

Pokud vás čeká večer ve společnosti, můžete si zavařit mozkové buňky. Přemýšlíte, jak to zařídit, abyste vypadli co nejlépe. Ani zadaní neberou událost na lehkou váhu. Klidně sháníte kadeřníka na poslední chvíli, nebo držíte nesmyslnou hladovku.

 

Štír

Zabrzdit vás mohou technické potíže nebo vyšší moc, se kterou si nemůžete poradit. Než byste se vztekali a bojovali s větrnými mlýny, přijměte to jako holý fakt. Hvězdy vás chtějí zpomalit a připomenout, co je na světě skutečně důležité. Vnímejte je.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Víkend klepe na dveře, což je pro Střelce nejlepší zpráva z celého týdne. Těšíte se jako malí na jistou aktivitu, kdy počítáte zbývající hodiny nebo minuty. Připadáte si jako malí, ale nedokážete se ovládnout. Dvojnásobně to platí, když jde o lásku.

 

Kozoroh

V poslední době jste se párkrát spálili, a tak nechcete partnerovi svěřovat důvěru. O víkendu vám stejně nic jiného nezbyde. Překonejte strach a dejte mu ještě jednu šanci. Ukáže se, že se lidé skutečně mohou změnit, pokud k tomu mají pádný důvod.

 

Vodnář

Před víkendem panuje v domácnosti napjaté klima. Chtě nechtě na něm máte lví díl. Příbuzní vám vyčítají přílišné zaujetí pracovními povinnostmi. S protějškem jste oba tvrdohlaví, proto místo hledání rozumného řešení nesmyslně volíte tichou domácnost.

 

Ryby

Máte obrovské srdce, které by mohlo obejmout snad celou planetu. To od vás naštěstí nikdo nežádá. Pomůžete příteli v nouzi a největší odměnu zajistíte sami sobě. Máte ze sebe skvělý pocit a cítíte, jak se vylepšuje vaše karma. Štěstím celí vzkvétáte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře