Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 1. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 01.11.2019, 00:00 | 01.11.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 1. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Dávejte si pozor, jelikož vám dnes hrozí mezilidské spory. Hádky jsou to poslední, co potřebujete, proto se snažte být co nejvíce diplomatičtí. S úsměvem na rtech všechno daleko lépe vyřešíte. Nenechte se vytočit, tím byste nechali soupeře vyhrát.

 

Býk

Drobná pracovní nepřízeň ve vás zanechá rozporuplné pocity a nebudete vlastně vědět, jak k této zapeklité situaci došlo. Ačkoliv vám to bude ležet v žaludku, pomohou vám krásné chvíle s nejdražší osobou, které tato negativa rychlostí blesku potlačí.

 

Blíženci

Nebudete se moci na nic soustředit, jelikož se budete velmi těšit na víkend a odpočinek, který už potřebujete jako sůl. Díky tomu uděláte v zaměstnání nejednu chybu z nepozornosti, naštěstí si toho ale nikdo nevšimne, tak budete moci zahladit stopy.

 

Rak

Dnes se budete rychleji učit nové informace, proto toho využijte naplno a nic než studování si neplánujte. I když budete vědět o spoustě lákavějších věcí, jak prožít páteční den, věřte, že čas strávený studiem vám zanedlouho bude obrovským přínosem.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2020!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Mars vám dodá potřebnou razanci k tomu, abyste dosáhli svého a ukázali ostatním, že si doopravdy nenecháte šlapat po štěstí. Dáte všem najevo, že si s vámi nikdo nebude zahrávat a pokud se pro něco rozhodnete, dotáhnete to rychle do zdárného konce.

 

Panna

Prosazovat své vize vám dnes půjde naprosto skvěle, Jupiter vám totiž dodá potřebnou razanci k tomu, abyste se žádné překážky na vaší cestě nezalekli. Nebojte se problémů a řešte je ihned, Venuše vám k tomu napomůže citlivým přístupem při řešení.

 

Váhy

V oblasti práce se vám podaří splnit si své sny. Budete hrdí, že jste dokázali to, po čem jste tak dlouho toužili a budete to chtít pořádně oslavit. Pozvete přátele i rodinné příslušníky a uděláte mejdan, o kterém se bude ještě dlouho mluvit.

 

Štír

V rodině se budete cítit dobře, proto vás ani nenapadne si na dnešní den či víkend plánovat něco jiného. Jste rádi, že nikam nemusíte a že jste s lidmi, které milujete. Dobře víte, že při vaší vytíženosti takových chvil moc není, tak si je chcete užít.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Dnešní den pro vás bude komplikovaný. Může se vám stát, že občas přestřelíte a budete muset vynakládat značné úsilí, abyste vzápětí své prohřešky vyžehlili. Dávejte si proto velký pozor na to, co říkáte nebo co děláte, abyste toho nelitovali.

 

Kozoroh

Pracovně se vám nebude příliš dařit, ale vám to nebude vůbec vadit, jelikož cítíte, že se blíží vaše chvíle. To ovšem neznamená, že se vůbec nebudete snažit, proto nepolevujte ve svém úsilí, jinak se své chvíle taky nemusíte vůbec nikdy dočkat.

 

Vodnář

V zaměstnání budete v kurzu a všichni po vás budou toužit. Bude to znamenat více práce, než jste standardně zvyklí, ale na druhou stranu se vám finance budou vydělávat nebývale hladce a menší finanční vzpruha pro vás bude přínosem v rodinném rozpočtu.

 

Ryby

Budete trochu ostražití a do ničeho se nebudete vrhat po hlavě. Než podniknete nějaký krok, budete si muset promyslet, jak to uděláte. To neplatí v oblasti lásky, kde z ničeho nic ztratíte absolutně hlavu a budete se řídit více pudem, než rozumem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře