Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 8. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 08.11.2019, 00:00 | 08.11.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 8. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Konflikty v rodinném kruhu se objevují zčistajasna a přetrvávají do příštího týdne. Vadí vám, že vám vnucují své názory a motají se do věcí, od nichž by měli držet ruce dál. Proč nezůstat nad věcí? Nejúčinnější taktikou je ignorovat jejich poznámky.

 

Býk

Spory v rodině vás mrzí, ale nedokážete se z nich vymanit. Nepatříte k těm, kteří je vyvolávají, nicméně se vždycky ocitnete v centru dění. Zkuste o víkendu vytáhnout blízké za zábavou, kde na slovíčkaření nezbude prostor. Nuda je rodinný nepřítel.

 

Blíženci

Uprostřed týdne se ukážete v nejlepším světle. Prožíváte úspěšné období a nemyslíte jen na sebe. Pouštíte se do charitativní činnosti a pomoci druhým. Vaše ochota a obrovské srdíčko si získají obdiv i sympatie blízkých. Kdoví, možná přinesou i lásku!

 

Rak

Na pracovišti vyhlížíte perný den. Spolupracovníci vám s ničím nepomohou, naopak si ještě přisadí. Pamatujte, že s úsměvem jde všechno líp. Nadřízení na vás nenajdou sebemenší chybičku, takže si nemusíte dělat vrásky na čele. Den aspoň rychle uteče.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní! 

 

Lev

Dostali jste se do přízně hvězd a jejich náklonnost cítíte na vlastní kůži. Procházíte šťastným týdnem, který nemůže zhatit ani pár chybiček na kráse. Pátek je ideálním dnem k aktivnímu odpočinku v kruhu přátel či rodiny. Myslete víc sami na sebe.

 

Panna

Rodinné vztahy, to je místo, ve němž vás svrbí pata. Lámete si hlavu, jak vrátit atmosféru v domácnosti do starých kolejí. Bohužel Venuše je tvrdohlavá a vaše touhy nesdílí. Smiřte se s tím a neplýtvejte časem. Každý si teď fungujete podle svého.

 

Váhy

Mars sympatizuje s Jupiterem, což je báječné spojení pro úspěch v profesním životě. Jste cílevědomí a neúspěch pro vás nepřipadá v úvahu. Nehroutíte se z žádné výzvy a máte sklon význam některých projektů podceňovat. Naštěstí to je ku prospěchu věci.

 

Štír

Jste ve fázi bouřlivého přemýšlení a máte hlavu v oblacích. Baví vás fantazírování, takže si nestanovujete žádné limity, ať přijde na lásku, bydlení nebo kariéru. Každý nápad si zapisujte, aby vám ani jeden neunikl. Později budete mít z čeho vybírat.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Mimořádný objev v lásce má pro Střelce stejnou hodnotu, jako kdyby vykopali truhlu s pokladem. Jste nadšení, že na světě existuje aspoň jeden nezadaný protějšek, se kterým máte hodně společného. Uděláte maximum, aby vám konkurence nevypálila rybník.

 

Kozoroh

Musíte sáhnout do železné zásoby, protože se před vámi objevují další a další výdaje. Jste nervózní kvůli tomu, zda si s narůstajícími účty dokážete poradit. I když vám něco přijde na mysl, váš plán to zhatí. Ale neztrácejte hlavu, dobře to dopadne.

 

Vodnář

Usmíváte se na celý svět a vyzařujete spokojenost. Nikdo by nehádal, že se uvnitř vás odehrává souboj kvůli tomu, jak se zachovat. Zatímco jedna stránka osobnosti vás vábí na cestu plnou odpočinku, druhá upozorňuje na narůstající díru v rozpočtu.

 

Ryby

Kolegům, klientům i šéfům pomůžete najít ideální řešení v záležitosti, s níž sami bojují. Méně úspěšní jedinci vám závidí a snaží se vám vyrovnat. Pouhé kopírování nestačí, takže se nemusíte obávat, že by vám vlezli do zelí. Originál je jen jeden.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře