Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek, 16.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 16.02.2018, 00:00 | 16.02.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 16.2.2018 podle hvězd.

Beran
Dokážete ze sebe vydat všechno, nejste ale ochotní pracovat bez patřičného ocenění. Díky své ambicióznosti a hrdosti to můžete dotáhnout opravdu daleko. Dnes vás může kromě zvýšení platu potěšit také nabídka perspektivnějšího a významnějšího místa.

 

Býk
Vaše pracovitost a spolehlivost dnes přinese své ovoce. Člověk na důležitém místě, který k vám chová sympatie, vám nabídne zajímavou možnost kariérního postupu. Nezalekněte se významu pozice a věřte si! Taková šance se nemusí opakovat, jděte do toho.

 

Blíženci
Život není peříčko a dnešní den vás o tom přesvědčí. Co se může pokazit, to se rozhodně pokazí, a tak budete mít o zábavu postaráno. Snažte se brát všechny zmatky s nadhledem, rozčilení by vám nepomohlo. Myslete přitom na víkend, který je před vámi.

 

Rak
Nuda je pro vás strašákem číslo jedna. Proto si dnes začněte plánovat víkend a do programu nasázejte spoustu úžasných aktivit. Nemusíte se bát toho, že by vám došly nápady, kdepak! Jakmile se do toho pustíte, přijdou jeden za druhým. A všechny super!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Konečně je pátek a vy se už nemůžete dočkat konce pracovní doby. Tento týden nebyl nejlepší, co se týká stávajícího zaměstnání, takže budete přemýšlet o změně. Nejradši byste se pustili v kariéře novým směrem, zatím však není jisté, který je správný.

 

Panna
Od rána máte chuť kritizovat všechny, kteří vám přijdou do cesty. Nic vám nejde pod nos a jste pořádně mrzutí. Okolí otravujete svým bručením, nejste schopní normální konverzace. Jako byste se snažili o získání titulu nejotravnějšího pracovníka týdne!

 

Váhy
Dopoledne očekávejte v práci zdržení důležitých informací, bez kterých nemůžete s kolegy pokračovat v práci. Nedobrovolnou přestávku využijte k tomu, abyste si udělali pořádek na svém pracovní stole i v jeho zásuvkách. Hned se vám bude lépe pracovat!

 

Štír
V milostné oblasti teď zažíváte romantické okamžiky a partnerskou harmonii. Zkrátka nepřicházejí ani ti, kteří zatím nemají partnera. Už se k nim blíží a sami dlouho nebudou. Dnes a zítra mají velké šance k seznámení s fajn člověkem do nepohody.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec
Planetární energie tohoto měsíce vás nabádají k opatrnosti ve finančních záležitostech. Kontrolujte si platby nejenom pomocí karty, ale i v hotovosti a přepočítejte si vrácené peníze. Hlavně dnes hrozí nebezpečí nemalé ztráty, tak buďte obezřetní.

 

Kozoroh
Tento měsíc je pro vás ve většině oblastí hodně úspěšný. Každý den ale nemůžete čekat výjimečné události. Právě dnešek bude spíše klidný, nejspíš proto, že je posledním dnem pracovního týdne. Věnujte se svým běžným činnostem a těšte se na víkend.

 

Vodnář
Zdá se vám, že v poslední době vám kříží cestu více milých lidí, než obvykle. Také dnes se setkáte jen se samými pozitivně naladěnými osobami. Je to tím, že i vy sami máte teď většinou dobrou náladu. Přitahuje tím totiž k sobě to, co sami vysíláte.

 

Ryby
Spojení se zahraničím je dnes pro vás branou k úspěchu. Tento vliv potrvá i v následujících dnech. Vaše aktivita v tomto směru bude po zásluze odměněna finančním prospěchem. Odhoďte nesmělost stranou, snažte se vyjednávat a dát o sobě pořádně vědět.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře