Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek, 13.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 13.04.2018, 00:00 | 13.04.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 13.4.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes se od rána budete potýkat s řadou překážek, přesto v sobě najdete odhodlání se s nimi porvat. Nevzdáváte věci dopředu a platí to i dnes. Zejména, pokud máte dojem, že jste blízko cíle, dokážete vyvinout neobyčejné úsilí a bojovnost. Do toho!

 

Býk
Disponujete dnes mimořádným citem pro zklidnění vypjatých situací. Vašich vyjednávacích schopností dokonce využije i váš zaměstnavatel. Požádá vás, abyste pro něj vyřídili jistou nepříjemnou záležitost. Pokud se vám to podaří, stoupnete u něj v ceně.

 

Blíženci
Využijte pátek k tomu, abyste si odpočinuli od práce. Tento týden byl hodně hektický a pracovali jste opravdu poctivě. Vyrazte proto dnes večer někam do společnosti a odreagujte se s přáteli od všedních starostí. Relax je důležitou součástí života.

 

Rak
Po náročném týdnu si dnes rádi popovídáte s přáteli nebo s jinými milými lidmi. Těm, kterým věříte, se svěřte se svými obavami a starostmi a přijměte jejich rady. Každý člověk občas potřebuje setkání s těmi, kteří ho pochopí a najdou vlídná slova.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Pokud se dnes dokážete povznést nad řeči všech možných prudičů, užijete si skvělý den. Důležité je nenechat se rozhodit nikým, kdo bude trousit protivné poznámky a jedovatosti na vaši adresu. Nestojí to za to, jen byste mu zbytečně udělali radost.

 

Panna
Planety vám dnes dopřávají docela pohodový den. Začněte tedy s plánováním víkendových aktivit. Klidně k tomu přizvěte také ostatní členy rodiny. Nechte je, ať řeknou, co by chtěli dělat a co by je bavilo. Tomu pak přizpůsobte váš společný program.

 

Váhy
Škoda, že nejsme v antice. Určitě byste byli mezi slavnými filozofy té doby. Od rána totiž máte tendence všechno řešit do hloubky a probírat ze všech stran. Vaše okolí to naštěstí přičítá únavě z hektického pracovního týdne, takže to příliš neřeší.

 

Štír
I když jste si dali slib, že se nyní nebudete moc zaobírat příliš hlubokými myšlenkami, pokoušíte se dnes vyznat sami v sobě a ve svých emočních procesech. Nejdůležitější je zbavit se všeho, co vás omezuje a táhne k zemi a všechno pak půjde lépe.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Pokud myslíte vážně myšlenky na vlastní podnikání, o kterých už delší dobu mluvíte, pak dnes narazíte na zajímavou nabídku, která vám může výrazně usnadnit start. Zajímejte se proto o bližší podrobnosti a zjistěte, zda věc nemá nějaký skrytý háček.

 

Kozoroh
Připravte se na pořádně hektický den. Věci se budou měnit rychleji, než byste předpokládali a než by vám bylo milé. To s sebou přinese také změnu vašich původních plánů. I když vám to není milé a zlobíte se, nedá se nic dělat. Takové věci se stávají.

 

Vodnář
Postavíte se dnes za některé své přátele nebo členy rodiny, kteří si nedokážou vybojovat svá práva. Jako průbojné a občas i drzé osoby dosáhnete svého. Půjdete do toho naplno. Získáte tím vděčnost a uznání všech lidí, kterým jste takto pomohli.

 

Ryby
Dnes se připravte na ne zrovna příjemnou lekci toho, jak obstát v životě. Pokud nosíte růžové brýle, spadnou vám. Na světě je stále ještě spousta věcí, které vám unikají a konfrontace s nimi je docela vysilující. Večer se můžete odreagovat s přáteli.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře