Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek, 1.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 01.06.2018, 00:00 | 01.06.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 1.6.2018 podle hvězd.

Beran
Planety ve vás začínají povzbuzovat kreativitu. Dnes pocítíte její nástup a dostanete chuť měnit vše, na co jen pohlédnete. Nic se však nemá přehánět a měli byste zůstat nohama na zemi. Pruhovaný obývák v jedovatých barvách opravdu není ideální.

 

Býk
Všechno, co vás trápí, se dnes s počátkem nového měsíce bude drát na povrch a způsobovat problémy. I když z toho budete poměrně rozhození, nakonec se vše ukáže jako velmi prospěšné. Budete se totiž muset na takovou záležitost zaměřit a vyřešit ji.

 

Blíženci
Budete se dnes cítit volní jako ptáci. Je to sice úžasné rozpoložení, ale nezapomínejte na své závazky a povinnosti. Z těch se nevyvážete jenom proto, že chcete. Program podle svého gusta si dopřejte až po práci. Teprve pak to nepřinese problémy.

 

Rak
Snažíte se nyní věnovat všemožným aktivitám, přesto je důležité, abyste zůstali vnímaví k tomu, co potřebuje vaše okolí. Zejména dnes bude vaší empatie hodně zapotřebí, bude nutné podržet někoho z blízkých v nepříjemné situaci. Najděte slova podpory!


DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Snažte se dnes vyhnout osobám, které mají na důležité problémy zcela opačné názory, než vy. Mohly by vás totiž snadno vyprovokovat k neuváženým reakcím, a to přece nemáte zapotřebí. Poslední den pracovního týdne máte nárok prožít v klidu a v pohodě.

 

Panna
Okolí vám tvrdí, že jste k jisté osobě příliš tolerantní. Zamyslete se dnes nad tím, jestli na jejich tvrzení není aspoň kousek pravdy. Nejspíš skutečně projevujete více velkorysosti, než je nutné. A je možné, že si to dotyčný člověk ani nezaslouží.

 

Váhy
Červen se vám postará o zábavu, o kterou v mnohých případech vůbec stát nebudete. Planety se totiž rozhodly, že vám nedopřejí ani chvilku nudy a budou u vás přísně střídat pozitivní energie a nálady s těmi negativními. Začne to přitom už dneškem.

 

Štír
Kdo dokáže přiznat vlastní chyby a poučit se z nich, je postupem času stále moudřejší a silnější. Přiznat své přešlapy není porážka, ale projev osobní odvahy, Na to nejenom dnes pamatujte a řiďte se tím. Získáte si tak mezi lidmi obrovský respekt.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v červnu těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Od rána se budete těšit na dva dny zaslouženého odpočinku, přesně to totiž teď potřebujete. Toužíte dobít si baterie a tak už dnes budete přemýšlet nad tím, jak tomu přizpůsobit víkendový program. Co třeba pobyt v přírodě a rozumná pohybová aktivita?

 

Kozoroh
Nástup do nového měsíce se ponese v duchu impulzivního jednání, které vás dnes bude provázet celým dnem. Dávejte si pozor na to, ať neuděláte kroky, kterých byste pak litovali. Následky nevhodného jednání by vás provázely po celý zbytek června.

 

Vodnář
Dnes se nebojte popustit uzdu své kreativitě a ukažte všem, co ve vás vězí. Okolí bude unešeno vašimi originálními nápady a řešeními. Dostane se vám pochvaly a uznání nejenom od nadřízených v práci, ale rovněž od přátel a vašich blízkých doma.

 

Ryby
Do popředí vystoupí vaše schopnost soucitu a empatie. Umíte skvěle volit slova pro nejrůznější situace a tak jimi dokážete pohladit i motivovat. Navíc nezištně pomáháte všude, kde je třeba. Dnes bude nutné povzbudit kolegu nebo někoho z kamarádů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře