Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek, 8.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 08.06.2018, 00:00 | 08.06.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 8.6.2018 podle hvězd.

Beran
Představa toho, že nemáte co dělat, je pro vás pořádným strašákem! Bude tedy lepší, pokud si už dnes uděláte důkladné plány na víkend, aby se vám nic nezhatilo na poslední chvíli. Budete si moct být jisti tím, že si volné dny užijete opravdu naplno.

 

Býk
Bude vás dnes rozčilovat každý už jenom tím, že mluví a dýchá. Nic vám nepůjde pod nos, ke všemu budete mít připomínky. Naštěstí to vaše okolí přisoudí tomu, že jste prostě na konci týdne přetažení a je toho na vás moc. Jinak byste si něco vyslechli!

 

Blíženci
V práci se dnes některé věci lehce pozdrží. Zkomplikuje vám to plnění úkolů, protože bez určitých informací nejste schopni pracovat. Místo vztekání se a klení využijte čas plodněji. Ukliďte si stůl nebo začněte pracovat na některých věcech dopředu.

 

Rak
Dnes se setkáte s řadou pozitivně naladěných lidí, což vám hodně pomůže. Nechte na sebe působit jejich energii a spousta vašich starostí bude najednou menších. Pokud je mezi nimi někdo, komu důvěřujete, promluvte si spolu o vašich záležitostech.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Pátek přinese přemýšlení o tom, že byste nejraději ve své kariéře vykročili jiným směrem. Není to poprvé, co o tom přemýšlíte, někdy jsou však tyto myšlenky naléhavější. Tak tomu bude i dnes. Důležité je se neunáhlit a všechno důkladně rozvážit.

 

Panna
Jste ambiciózní a hrdí a dotáhnete to daleko. Dnes se budete snažit vysvětlit zaměstnavateli, že vaše práce musí být adekvátně odměněna. Pokud budete diplomatičtí a vyberete vhodný okamžik pro rozhovor, dosáhnete svého a možná i více, než čekáte.

 

Váhy
Jistý člověk na důležitém místě pro vás má slabost. Všiml si vaší píle a tak vám dnes nabídne zajímavou možnost kariérního postupu. Věřte si a přijměte to, taková šance nepřichází každý den. Jiný kolega by přece takové místo přijal všemi deseti!

 

Štír
Na pátek si pro vás vesmír připravil hektické rozloučení s pracovním týdnem. Věci budou váznout, komunikace bude skřípat a vyskytnou se informační šumy a zmatky. Co se může pokazit, to se zkrátka pokazí. Obrňte se trpělivostí a myslete na víkend.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Záležitosti, spojené se zahraničím, vám dnes i v dalších dnech přinesou úspěch. Vyvíjejte v tomto směru co nejvíce aktivit, nakupujte zboží, snažte se získat místo u zahraniční firmy nebo si sjednejte pojištění u takové společnosti. Vše se vám vyplatí.

 

Kozoroh
Milostná sféra je poznamenána vaší touhou po originalitě. Nezadaní si podle toho dokonce volí své nové partnery. Nic se však nemá přehánět. I dnes bude třeba, abyste si zachovali svou schopnost střízlivého odhadu a nic nehrotili až do krajnosti.

 

Vodnář
Buďte v tomto měsíci obezřetní ve všech finančních záležitostech. Neplatí to jenom u plateb hotovostních nebo bezhotovostních, ale u všeho, co s penězi nějak souvisí. Například pokud dnes budete vyřizovat cokoliv v bance, čtěte i drobná písmenka.

 

Ryby
Jste akční osoby, ale každý den nemůžete očekávat vzrušující události. Dnešek patří spíše k těm klidným dnům, takže se můžete věnovat svým každodenním činnostem a nemusíte nic výjimečného řešit. Snad jedině program na víkend. Dejte si na něm záležet!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře