Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek, 6.7.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 06.07.2018, 00:00 | 06.07.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 6.7.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes budete mít pocit, že potkáváte více příjemných lidí, než obvykle. Je to tím, že máte skvělou náladu a její energie vám do cesty přitahuje stejně naladěné lidi. Některé z letmých setkání se může dokonce změnit v něžný, romantický a pevný vztah.


Býk
Vlivná osoba, která k vám chová sympatie, se vám dnes bude snažit pomoci se získáním lepšího pracovního místa a budováním kariéry. Dejte si hlavně pozor, zda vám svou pomoc poskytuje nezištně anebo očekává určitou kompenzaci. Buďte hodně obezřetní.


Blíženci
I když se jedná o dobrý měsíc, nebudou úplně všechny dny v červenci ukázkové. Dnes se například musíte připravit na obtížnější komunikaci s vašimi blízkými. Nenechte se tím znepokojit a přemýšlejte, co můžete udělat pro zlepšení domácí atmosféry.


Rak
Nuda je pro vás téměř vulgární slovo. Naplánujte si už dnes na nadcházející víkend spoustu úžasných aktivit. Až je sdělíte rodině a přátelům, nebudou chápat, kde berete tolik elánu a dobrých nápadů. Dává jim opravdu zabrat, aby s vámi udrželi krok.

 

TAROT DNE
ŽHAVÁ NOVINKA! Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty!
Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.


Lev
Rozjezd prvního prázdninového měsíce nebyl v mnoha oblastech nejjednodušší, tak se cítíte na konci týdne unavení. Máte také pocit určitého vnitřního vzteku. Není se čemu divit, mnohé události nejsou příznivé. Jako královské znamení to ale zvládnete.


Panna
S nejbližšími si dnes skvěle rozumíte. Využijte toho pro upevňování vašich vztahů. A řešte i některé otázky, týkající se domácnosti. Snadno dojdete k řešení, které se setká s úspěchem u všech zúčastněných a nebudete muset nikoho složitě přesvědčovat.


Váhy
Dopoledne se některé důležité věci pozdrží a vy budete mít blízko ke kolapsu. Odpoledne bude příjemnější. Planety vás vybízí, abyste si udělali čas sami pro sebe. Využijte volného dne a najděte si program, který vás dobije energií a dobrou náladou.


Štír
Zatímco na jiných frontách zažíváte zmatky a divoké tempo, v milostné sféře dnes zažijete nečekanou pohodu. Napětí bude vyváženo příjemnými okamžiky. Nechte se proto unášet na sladké vlně lásky a vášně a zapomeňte na tíživé starosti všedních dnů.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek?
Potkáte novou lásku?


Střelec
Cokoliv, co souvisí se zahraničím, je teď pro vás bránou k úspěchu a finančnímu prospěchu. Postačí být trochu aktivní a nebudete litovat. Dejte o sobě vědět, musíte se umět prodat. Dnes si promyslete, jak na to půjdete a odhoďte zbytečnou skromnost.


Kozoroh
Dnes můžete konečně zažít dobrodružství, po kterém poslední dobou toužíte. Planetární konstelace jsou mu příznivě nakloněny. Nemusíte se o něj pokoušet sami, přiberte k němu i své přátele nebo rodinu. Skvělé a nezapomenutelné zážitky jsou zaručeny!


Vodnář
Dostanete dnes chuť kritizovat všechny a všechno. Ve vašem mrzutém rozpoložení vám nic nejde pod nos. Normální konverzace vám vůbec nepůjde a vaše okolí bude mít brzy dost vašeho neustálého bručení. Zkuste se krotit, jste opravdu dost nesnesitelní.


Ryby
Planety vás v tomto měsíci nabádají k opatrnosti. Zkontrolujte si, že vždy platíte jen za to, co jste doopravdy chtěli. Také dnes věnujte pozornost při každé transakci, kdy vydáváte peníze. Je jedno, zda jde o hotovostní platbu nebo platební příkaz.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře