Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 20.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 20.07.2018, 00:00 | 20.07.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 20.7.2018 podle horoskopu.

Beran
S koncem týdne hodně toužíte po nenáročné činnosti a klidu. Neznamená to, že byste se dnes v práci měli flákat, přestože k tomu budete mít velkou chuť. Někdo vás sleduje, i když o tom nevíte. Čeká na vaše chyby, aby je mohl zatepla donést šéfovi!

 

Býk
Přestože mnohé věci dnes nebudou vypadat nejlépe, nefňukejte. Oceňte raději to, co vám je v životě dopřáno. Není přece všechno úplně špatné a i ve složitějším období je z čeho se radovat. Podívejte se kolem sebe, mnozí lidé to mají daleko horší!

 

Blíženci
V první polovině dne se budete cítit poněkud napjatí a nesoustředění. Můžete mít dojem, že vás vaše povinnosti hodně omezují. Postupně však přijde uvolnění a večer budete mít náladu i na kýžený relax. Máte na něj po takovém dni nárok, užijte si ho.

 

Rak
Získáte dnes odvahu udělat první krok v jakékoliv sféře života. Planety vám přejí a je skutečně jenom na vás, co bude první na řadě. Je však důležité mít dostatek přesvědčení a vědět, že to, do čeho se pouštíte, opravdu chcete a počítat s následky.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes budete hodně citliví na atmosféru kolem sebe. Budete schopni vycítit hlavně intriky a snahu o zvýhodnění na něčí úkor. Protože jsou to u vás na pracovišti hodně časté aktivity, budete z toho mít špatnou náladu a dost vám to otráví celý den.

 

Panna
Zdá se, že jste doslova generátorem energie. Dokážete udělat neuvěřitelný kus práce, smát se a ještě navíc dělat žerty. A to je přitom pátek, kdy je většina ostatních lidí unavená a těší se na víkend. Vy je válcujete svým elánem a jste k neutahání!

 

Váhy
Hlavně nebuďte paranoidní! Když dnes zaslechnete, že se o vás mluví, neznamená to, že vás lidé pomlouvají. Pokud vás to žere, pak do hovoru klidně vstupte a vesele se zeptejte, o co jde, že byste se také rádi přidali. Sami poznáte, jak se věci mají.

 

Štír
Váš život se dnes může snadno a rychle obrátit k lepšímu. Hvězdy tvrdí, že byste mohli potkat osobu, která vám pomůže ve vaší kariéře. Nemusí to být nikdo významný, stačí, že vám předá důležitý kontakt nebo poskytne správnou radu. Nebo jen impulz!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Sami dobře víte, jak může být kritika zraňující a nepříjemná. Sami jí přitom vůči lidem v okolí vůbec nešetříte. Dnes se rozjedete dokonce i v práci a tak se nedivte, pokud se dočkáte ironických poznámek na svou adresu. Měli byste se více ovládat.

 

Kozoroh
Dnes budete lidi okouzlovat a přitahovat svým vtipem, inteligencí a originalitou. Využijte toho nejenom v oblasti kariéry, ale i pro získání vysněného protějšku. V obou sférách zapůsobíte svým šarmem na správné lidi a dosáhnete svých vysněných cílů.

 

Vodnář
Zamyslete se dnes nad emocemi, které jste ukryli někde ve svém nitru. Ty se teď stále neodbytněji vynořují na povrch a vyžadují vaši pozornosti. Jejich popíráním nebo potlačováním nic nevyřešíte. Objeví se brzy znovu a celý kolotoč se bude opakovat.

 

Ryby
Rozšiřujte si v tomto období znalosti a zkušenosti. Dobrou cestou mohou být myšlenky známých filozofů. Zkuste si proto dnes zajít do knihovny pro literaturu tohoto druhu anebo se zastavte v knihkupectví. Poohlédněte se také po přednáškách v okolí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře