Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 27.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 27.07.2018, 00:00 | 27.07.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 27.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Dnešní úplněk vynese na světlo potřebu setkávat se s přáteli a lidmi stejných zájmů. Taková setkání jsou obohacující a pomohou nejenom zlepšit náladu, ale také získat jiný pohled na život. Od některého z vašich přátel dnes vzejde originální impulz.

 

Býk
Úplněk dnes osvětlí oblast kariéry. Přinese nečekané zvraty tam, kde se záležitosti dlouho nepohnuly. Pokud to bude dobrým směrem, radujte se. V opačném případě nezoufejte a vytrvejte na své cestě. Budete také řešit záležitost, spojenou s matkou.

 

Blíženci
Úplněk vám dnes pošle do cesty oduševnělé a hloubavé lidi. Můžete se od nich mnohé naučit, využijte toho. Kromě toho budete řešit záležitost spojenou se zahraničím. Může jít o pracovní nabídku, smlouvu, nákup zboží nebo třeba očekávanou návštěvu.

 

Rak
Využijte dnešního úplňku pro jednání s bankami. Podaří se vám získat hypotéku či úvěr, případně se domluvit na vyřešení problémů se splácením aktuálních závazků. Otevřete také otázku spoření a investic. Budete mít dobrý úsudek, jak zhodnotit peníze.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Pod vlivem úplňku se do manželských a dlouhodobých partnerských vztahů vloudí určité negativní záležitosti a bude třeba je vyřešit nebo se jimi přinejmenším zabývat. Poperte se s nimi, aby vám neotravovaly život. Nic jiného vám ostatně nezbývá.

 

Panna
Úplněk dnes obrátí pozornost k vašemu zdraví. Dlouhodobě si uvědomujete, že se necítíte úplně fit, ale ze strachu nebo nedostatku času návštěvu lékaře stále odkládáte. Co nejdříve se k němu objednejte, nespoléhejte jen na vitamíny a další přípravky.

 

Váhy
Úplněk způsobí, že se dnes budete chtít bavit a dělat věci, které vám přinášejí potěšení. Pokud to jde, nebylo by na škodu vzít si dovolenou, abyste si mohli toto rozpoložení vychutnat co nejvíce. Potěší vás i touha po skvělých milostných zážitcích!

 

Štír
Dnešní úplněk vnese do vaší rodiny nervozitu. Budete řešit věci, které nejsou příjemné a spolehlivě dokážou způsobit zhuštěnou atmosféru. Budete konfrontováni také s určitým výstředním jednáním někoho z blízkých. Nejste schopni to jen tak přejít.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec
S úplňkem nad hlavou dnes budete schopní najít společnou řeč i s člověkem, se kterým se na sebe už dlouho díváte skrz prsty, jak se říká. Využijte toho a pokuste se normalizovat vztahy. Přáno je také kratším cestám, které mohou být velmi přínosné.

 

Kozoroh
Úplněk zaměří své působení na vaši finanční sféru. Těšit se můžete na potěšující zprávy a události, týkající se rozšíření vašich peněžních zdrojů. Dejte si pozor na euforii, která by mohla způsobit, že přestanete být obezřetní a problém je na světě.

 

Vodnář
Charakter tohoto měsíce je náročný a vliv dnešního úplňku do něj bude báječně zapadat. Týká se vašich osobních či intimních problémů, avšak nabízí vám nalezení řešení a cestu ven. Soustřeďte se dnes na to, co vás trápí a vnímejte signály z okolí.

 

Ryby
Úplněk ve vás probudí ve zvýšené míře vaši schopnost chápat druhé lidi a pomáhat jim v jejich starostech. Snažte se tuto vlastnost v sobě pěstovat, dělá z vás krásné bytosti. Zároveň bude povzbuzena vaše intuice, nasměruje vás na správnou cestu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře