Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 3.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 03.08.2018, 00:00 | 03.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 3.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Bystré myšlení se vám bude hodit při řešení finančních problémů. Vesmírné varování berete na lehkou váhu a myslíte, že je váš rozpočet bezedný. Neutěšená situace se ukáže jako tvrdý oříšek v partnerství. Přitom to s vámi drahá polovička myslí dobře.

 

Býk
Stále vás láká poznávání věcí mezi nebem a zemí. Vesmír otevírá třetí oko a nabízí možnost porozumět sám sobě. Díky studiu nových esoterických směrů objevíte spřízněnou duši, která vás motivuje v mnoha životních ohledech. Takový motor potřebujete.

 

Blíženci
Uprostřed pracovního týdne se před Blíženci otevřou lukrativní nabídky. Výhodnou investici dokážete zavětřit na několik kilometrů daleko a navíc jste dostatečně hbití, aby vás nepředběhla konkurence. I když jsou prázdniny v plném proudu, nelenošíte.

 

Rak
Umíněná Venuše si staví hlavu a zpomaluje dění na pracovní i soukromé půdě. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí, jedině tak můžete tuto umíněnou krásku přeprat. Horlivé jednání ani snaha vzít původní cestu oklikou, by vám nic pozitivního nepřinesly.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Lev
Příval energie se vám hodí v mnoha životních směrech. Jestliže právě nelenošíte na dovolené, zaměřte maximální úsilí na rozjezd kariéry. Nadřízení vám sice nepřihrávají snadné úkoly, ale vy si dokážete poradit i s tím, co ostatní kolegové nezvládají.

 

Panna
Poslední pracovní den týdne si zaslouží pořádné rozloučení. Máte citlivý nos na výhodné obchody, což by se vašim nadřízeným mohlo hodit. Najděte odvahu a nechte se pozvat na kobereček. Šéfové rádi slyší, že znáte svou cenu. A dají vám více prostoru.

 

Váhy
V posledním pracovním dnu chytíte profesní slinu. Nejspíš se zapomenete a zůstanete v zaměstnání přesčas, což nepotěší rodinu. Ta má o pátečním programu úplně jiné představy. Vy ovšem cítíte, že teď můžete zvládnout kupu práce s naprostou lehkostí.

 

Štír
Merkur dvakrát nepřeje pracovním záležitostem a v kariéře Štírům připravuje jednu pastičku za druhou. Pro dnešek se vyvarujte důležitých obchodních schůzek, nebo na ně vyrazte se schopným kolegou. Vyplatí se mít po boku někoho, na koho je spolehnutí.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Díky spřátelenému Marsu budete mít energie na rozdávání. Dost možná nepotřebujete ani spát, máte obavu, abyste o něco důležitého nepřišli. Kupí se vám jedna pozvánka do společnosti za druhou a neutuchající smysl pro humor k vám láká početné návštěvy.

 

Kozoroh
Na drahou polovičku máte pifku. Dokáže vás vytočit i naprostou maličkostí, i když se o to upřímně vůbec nesnaží. Merkur radí zachovat za každou cenu chladnou hlavu, raději počítejte do dvaceti, jen když se vyhnete zbytečné hádce. Ta vám bere energii.

 

Vodnář
Prahnete po vzdělání a chcete expandovat na pracovním poli i v soukromém životě. Lákají vás daleké cesty a jste schopni nahlásit okamžitou dovolenou, pokud narazíte na zajímavou nabídku. Správně tušíte, že by se taková příležitost nemusela opakovat.

 

Ryby
Merkurova opozice se projeví na výkyvech nálady. Sice k nim, milé Ryby, nemáte žádné zásadní důvody, přesto vás chvilkami přepadne splín. Myslete na svou lásku, ta vám dokáže vlít optimismus zpátky do žil. Netrapte se kvůli tomu, co bylo nebo bude.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře