Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 10.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 10.08.2018, 00:00 | 10.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 10.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Desátý srpnový den si na vás jen tak někdo nepřijde. Sice na vás pomýšlí pár filutů, kteří by se rádi přiživili na vašem úspěchu, ale dokážete je rozkrýt, než nadělají škody. Při služební cestě nebo obchodním jednání zužitkujete své bystré myšlení.

 

Býk
Poslední pracovní den týdne vyhlížíte s nadšením, protože v sobě nese vidinu víkendu. Než začnete lenošit, dokončete nejnutnější úkoly. Jinak vás budou strašit i v době volna. Jestliže máte volnější diář, udělejte si pořádek v šuplících i myšlenkách.

 

Blíženci
Ať se chystáte na obchodní jednání, školení nebo grilování s přáteli, poznáte mnoho zajímavých tváří. Jste společensky naladění a netrpíte žádnými předsudky, takže získáte cenné kontakty. Jestliže jste zatím bez partnera, nevylučují hvězdy ani lásku!

 

Rak
V zaměstnání se nenechte zastrašit prvotním neúspěchem. Jde o síto, jímž projdou jen nejodvážnější. Ve druhém kole čeká mnohem zajímavější program! Uplatní se při něm vrozená pečlivost a pracovitost Raků. Za prázdninovou dřinu slibují hvězdy odměnu.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Desátý srpen je ideálním dnem pro obchodní aktivity. Potřebujete-li vyřešit důležité jednání nebo podepsat kontrakt, pak už dále neotálejte. Vesmír vám fouká příznivý vítr do plachet a stará se, abyste prokoukli všechny nekalosti. Zažíváte rozmach.

 

Panna
Závěr první srpnové dekády vám vykouzlí upřímný úsměv na tváři. Vyhlížíte totiž příjemný víkendový program, který pro vás někdo blízký připravil. Jste maximálně přizpůsobiví, důležité totiž je, že trávíte volný čas po boku osoby, která je vám milá.

 

Váhy
Pátek je stvořený pro koníčky a setkání s přáteli, jimž jste se v poslední době moc nevěnovali. Dnešní posezení slibuje veselou atmosféru, která dobije baterky všem zúčastněným. Jestliže nemáte plány na víkend, nechte se zlákat ke společnému výletu.

 

Štír
Někdo vám zamává velmi výhodnou nabídkou před nosem. Ať jde o možnost rychlého výdělku bez práce nebo investice letitých úspor, nechte si to ještě projít hlavou. Vesmír v těchto dnech varuje před unáhlenými ekonomickými kroky. Vedou jen ke ztrátě.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši
dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Zatímco ostatní se těší na víkend, Střelci prožívají profesní rozkvět. Jste zapáleni do práce a baví vás rozšiřovat obzory. Nabídku na další vzdělávání přijmete s nadšením, čehož si všimne i vedení. Šikovnost a cílevědomost vás katapultují k výšinám.

 

Kozoroh
V pátek byste nejraději utekli z práce hned po svačině. Nenechte se nachytat vedením, které je sice nepřítomné, ale ve společnosti má své zvědy. Jste důvěřiví a ještě se vám nepodařilo odkrýt falešného hráče mezi kolegy. Lépe chraňte svou maličkost.

 

Vodnář
Hádka pročistí vzduch a pomůže vrátit situaci ve vztahu k normálu. Snažte se jen krotit emoce, abyste neřekli něco, čeho byste později litovali. Hvězdy také nabádají k tomu, abyste udělali první krok k usmíření. Vašemu smutnému pohledu nikdo neodolá.

 

Ryby
Ačkoliv prožíváte příjemný týden, vězte, že to nejlepší máte teprve před sebou. Pátek vám připomene důležitost rodinných vazeb, které jste v poslední době zanedbávali. Vyčleníte si prostor na návštěvy příbuzných a pokusíte se vyplnit odložené sliby.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení