Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 17.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 17.08.2018, 00:00 | 17.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 17.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Kvůli umíněnému Marsu nedokážete najít shodu s kolegy ani vedením. Vypadá to, že musíte být za každou cenu v opozici, i když vám o nic podstatného nejde. Zbytečně si šlapete po štěstí. Ty nejlepší zakázky mezi tím seberou povolnější spolupracovníci.

 

Býk
Domácnost na vás působí jako upír, který vysává pozitivní energii. Co takhle sezvat kamarády na grilování, nebo společně vyrazit stanovat na prodloužený víkend? Nikdo vás nebude soudit a konečně můžete být sami sebou. Zasloužíte si větší soukromí.

 

Blíženci
Rodina je jednou z momentálních priorit Blíženců. Postarají se o to zejména ratolesti na prázdninách, které kolem vás vesele švitoří a nenechají vás vydechnout. Díky nim zapomenete na pracovní starosti a uvědomíte si, co je na světě opravdu důležité.

 

Rak
Milí Raci, máte za sebou náročné dny, kdy jste často usínali s bolavou hlavou. Jupiter vám ale pofouká bolístky a nabízí adekvátní kompenzaci. Vynikající zprávy očekávejte v ekonomických záležitostech. Tam se rázem otevírají překvapivé možnosti.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Sami sebe překvapíte svým uměleckým střevem. Nebraňte se žádnému nápadu, který vám před víkendem vytane na mysli. Cítíte potřebu vyznat se ze svých citů v romantické básni, nebo snad chcete začít hrát na klavír? Hvězdy na vás nadšeně pomrkávají.

 

Panna
Ještě než odstartuje víkend, můžete prohloubit rodinná pouta. Dokážete najít společnou řeč i s příbuznými, se kterými jste se nedávno hořce nepohodli. Uděláte první krok k zakopání válečné sekery. Harmonická domácí atmosféra je pro vás nedotknutelná.

 

Váhy
Vesmír dělá první poslední, abyste se cítili příjemně. Odrazí se to na psychice Vah, která v uplynulých měsících dostala zabrat. Vychutnáváte každou minutu naplno, skvěle se vám spí a s ničím si neděláte hlavu. Zdá se, že se vám srovnaly priority.

 

Štír
Na pracovišti odpočítáváte hodiny do konce pracovní doby a mrzí vás, že jste si raději nenahlásili dovolenou. Hlavu vzhůru, milí Štíři. Odložte náročné úkoly, které vám dnes nejdou od ruky. Raději se zavrtejte do papírování a rutinních povinností.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Báječný smysl pro humor se u Střelců ukáže v plné kráse. Ať se ocitnete v roli hostitele nebo návštěvníka, splníte ji na výbornou. Obklopí vás kupa posluchačů, protože životní optimismus je nakažlivý. A jeden člověk s vámi může vydržet až do rána!

 

Kozoroh
Poslední pracovní den týdne vám nadělá menší vrásky na čele. Musíte totiž stihnout kupu povinností před odjezdem na víkend nebo dovolenou. Nenechte stres přerůst přes hlavu. Díky pečlivému time-managementu a kolegům to nakonec všechno zvládnete.

 

Vodnář
Milí Vodnáři, pátek a sobota jsou kritickými dny pro vaše zaměstnání. Musíte se snažit, abyste neudělali botu v komunikaci s nadřízenými. I když vás podněcují k agresivitě, pokuste se stůj co stůj zachovat chladnou hlavu. Ukažte jim svou silnou tvář.

 

Ryby
Zajímavých nápadů máte tolik, že si je ani všechny nedokážete zapamatovat. Měli byste si je zapsat na papír i v případě, kdy se jeví jako příliš bláznivé. Za pár dní může být všechno úplně jinak! Naslouchejte svému nitru, dokáže číst mezi řádky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře