Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 31.8.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 31.08.2018, 00:00 | 31.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 31.8.2018

Beran
Poslední srpnový den dává Beranům nadějné vyhlídky. Cítíte, že po víkendu přijde zásadní zlom a vy budete moci rozmáchnout křídla prahnoucí po výšinách. Proto se do ničeho zásadního nepouštíte a dost možná si v zaměstnání raději nahlásíte dovolenou.

 

Býk
Máte pocit, že jste ustrnuli na mrtvém bodě? Pak se v pátek zamyslete nad možností dalšího vzdělání. Nejspíš vám padne do oka úplně jiný obor a Mars se takovému kroku nebrání. Nespoléhejte na radu svých blízkých, ti mají úplně jiný pohled na věc.

 

Blíženci
Se spolupracovníky prožíváte perfektní čas. Výborně se doplňujete a nehrozí žádné zásadní konflikty. Naopak si vzájemně uvědomujete, že jako ucelený tým můžete dosáhnout mnohem lepších výsledků. Co vám ovšem dělá největší radost, to jsou vaše děti.

 

Rak
Někdo říká, že pátek je malá sobota. Pro vás, milí Ráčkové, to neplatí. Jste ponořeni do povinností a když už byste mohli jít domů, ještě si naberete další úkoly. Hodláte využít vesmírné konstelace na maximum. Cítíte, že malý náskok se bude hodit.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ
Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev
Milí Lvíčci, závěr prázdnin vypadá slibně. Před víkendem se rozhodnete pustit do něčeho, co vám delší dobu leží v hlavě. Nejspíš půjde o oživení partnerského vztahu, nezadaní udělají velký krok k nalezení spřízněné duše. Pátek nestaví žádné limity.

 

Panna
Ještě než září definitivně převezme žezlo, rozhodnete se stihnout vše, co jste během prázdnin nestihli. Na nadcházející víkend připravíte nabitý program a očekáváte, že ho rodina přijme s nadšením. Zatímco děti nejsou proti, protějšek může rebelovat.

 

Váhy
Před víkendem se cítíte vyčerpaní, přesto nedokážete vypnout. Naštěstí na vás čekají úkoly, které se vám strefí do vkusu. Máte skvělý pocit z dobře odvedené práce, což je nejlepší motivace, jakou si můžete přát. A nejspíš nezůstanete ani bez odměny!

 

Štír
Se srpnem se rozloučíte ve velkém stylu. Sezvete příbuzné a přátele a zavzpomínáte na uplynulé prázdniny. Připomeňte si dovolenkové časy, které vám vrátí úsměv na tvář a klid do duše. A společně začnete plánovat něco, na co se můžete opět těšit.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec
Vesmírní velikáni slibují nezapomenutelné okamžiky v milostném životě. Svobodní Střelci mohou poznat osobu, s níž prožijí velmi intenzivní vztah. Navíc se zdá, že by vám jednou mohly zvonit svatební zvony. Hoďte se do gala a vyrazte do společnosti.

 

Kozoroh
Máte plnou hlavu nápadů, jak si zpříjemnit nadcházející víkend. Proto se nedokážete soustředit na nic jiného. Jestliže jsou nadřízení mimo společnost, většinu dne prolelkujete, nebo investujete do zařizování soukromých věcí. To si necháte líbit.

 

Vodnář
Egoistické chování nadřízených nedokážete přejít mlčením. I když si tiše broukáte pod vousy, šéfové si toho všimnou. Skutečně si chcete šlapat po slibně rozjeté kariéře? Víkend je před vámi, takže se vyplatí kousnout do jazyka a zmizet z dohledu.

 

Ryby
Ratolesti si zaslouží větší prostor k seberealizaci. Držíte nad nimi ochranná křídla v té nejlepší víře, ale ve skutečnosti je chráníte před realitou. Budete překvapeni, jak schopné a samostatné už jsou. Je čas přehodnotit jejich práva a povinnosti.

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře