Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 7.9.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 07.09.2018, 00:00 | 07.09.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 7.9.2018

Beran

Pátek je ideálním dnem pro navazování nových kontaktů. Svobodní by měli soustředit energii na hledání nové lásky, Berani nespokojení se zaměstnáním mohou naopak před víkendem rozhodit sítě tímto směrem. Skvěle zapůsobíte i během pracovních pohovorů.

 

Býk

Domácí atmosféra by zasloužila jedničku s hvězdičkou. Hlavně díky dětem prožíváte veselé období plné vtipných historek. Dost možná vás přivedou na myšlenku, že byste svou rodinu rozšířili o další přírůstek. Říkáte si, že peníze budou, ale my nebudeme.

 

Blíženci

Po náročném pracovním týdnu si potřebujete odpočinout. Domácnost k tomu nenabízí nejlepší klima. Mnohem výhodnější bude dlouhá procházka na čerstvém vzduchu, při níž si dopřejete dokonalou duševní hygienu. Prospěje vám, když budete sami se sebou.

 

Rak

Ještě než odstartuje víkend, pokuste se vydolovat maximum z příznivé konstelace. Nadřízení doceňují váš přínos pro společnost a za zády máte také ostatní kolegy. S asertivitou a smyslem pro humor můžete získat lepší pracovní podmínky i tučnější mzdu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Vsaďte na společenskou náturu a užijte si odpoledne bez starostí. Práce vám neuteče, navíc za sebou máte náročný týden, takže si lenošení dvojnásobně zasloužíte. Pokud jste stále nenašli svou spřízněnou duši, pátek a sobota jsou extrémně příznivé.

 

Panna

Nadčasové myšlení spolu s metodickým přístupem k práci jsou před víkendem tajnou zbraní zrozenců Panny. Kolegové se nestačí divit, kde jste k takovým nápadům přišli. A nadřízení jenom nadšeně tleskají. Díky vašemu přičinění se firma dostane z potíží.

 

Váhy

Když se jedny dveře zavřou, otevře se okno. Přesně to je případ zrozenců Vah v závěru pracovního týdne. Nehroutíte se z žádného konce, k němuž směřujete. Cítíte svěží vánek nesoucí mnohem zajímavější příležitosti. Může jít o lásku nebo nové místo.

 

Štír

Před víkendem dostanete skvělou příležitost uniknout z reality všedního dne a duševně se zregenerovat. Netvařte se jako superhrdina, který nic takového nepotřebuje. Rozhárané nitro vám nedovolí vypnout a zbytečně by pošlapalo nadcházející dny volna.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Venuše dělá maximum, aby v rodině udržela harmonickou atmosféru. Neptunovy snahy před víkendem zasahují do pohody víc, než byste se vám líbilo. Snažte se udržet chladnou hlavu a nepropadejte panice. Přesně tohle by prskajícího vládce chaosu potěšilo.

 

Kozoroh

Požitkářka Venuše dělá stále neplechu ve financích. Její vliv naštěstí nebude mít dlouhého trvání, proto si dnes zakažte jakékoliv nákladnější nákupy. Zítra uvidíte situaci v úplně opačném světle a zboží byste chtěli vrátit. Takhle si ušetříte kroky.

 

Vodnář

Rebelantská nátura Vodnářů se před víkendem projeví v plné palbě. Jestliže neovládnete negativní emoce, které se ve vás dusily jako v papiňáku, mohlo by to mít dalekosáhlé následky. Nadřízení nejsou zvyklí, že s nimi někdo mluví takovým způsobem.

 

Ryby

Jistý filuta se z vás pokusí vymámit finance na zdánlivě výhodnou investici. Své peníze byste hned tak neviděli. Stejně opatrní buďte u známých, kteří vás žádají o půjčku. Intuice vás nabádá, abyste zatajili své úspory. Dotyčným lidem nemůžete věřit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře