Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek 14.9.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 14.09.2018, 00:00 | 14.09.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 14.9.2018

Beran

V posledním pracovním dnu tohoto týdne se snažíte stihnout co největší množství povinností, jako byste měli odejít na dovolenou. Něco jako vnitřní motor vám nedovolí zpomalit, až to odpoledne zavání přepracováním. Zahoďte rozdělanou práci a utečte.

 

Býk

Snažíte se dohnat všechno, co jste v uplynulém pracovním týdnu nezvládli. Máte sice slibně našlápnuto, ale kvůli horlivosti uděláte víc škody než užitku. Stanovte si dílčí cíle a věnujte pozornost pouze tomu, co hoří. Ostatní může počkat na pondělí.

 

Blíženci

Citově zabarvené jednání vám neudělá dobrou službu v práci ani soukromí. Zatímco na domácí půdě se dá omluvit, v zaměstnání nepočítejte s podporou kolegů ani nadřízených. Obloukem se vyhněte flirtování na pracovišti. Románek by přinesl samé problémy.

 

Rak

Pozvánku na schůzku rozhodně neodmítejte! Nesnažte se vyhnout ani rande, které vám domluvili přátelé. Vesmírní velikáni slibují osudové setkání. Pojí vás tolik drobností, až se vám nechce věřit, že to není sen. Nebojte, určitě se z toho neprobudíte.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Když je vám nejhůř, usmějte se na sebe do zrcadla. Z počátku půjde o mimikry, ale záhy se začnete skutečně cítit lépe. Nezapomeňte, že k sobě přivoláváte osoby i situace, podle toho, jaké vibrace vysíláte. Není divu, že to jinak nebude žádná sláva.

 

Panna

Máte jedinečnou příležitost pročistit vzduch v rodinném kruhu. Jste nejenom dostatečně bystří, ale radujete se také z emoční inteligence, díky níž se vám s blízkými komunikuje jedna báseň. Začátek nemusí být zrovna příjemný, ale jde přece o výsledek.

 

Váhy

Za štěstí jste si plně zodpovědní, proto se neváhejte odměnit a dopřejte si, co tělo i duše žádá. Zasloužili byste si oslavu po boku těch, kteří vás ve vašich snahách podporují. Blíží se víkend, tak proč nesezvat přátele i rodinu na malý dýchánek?

 

Štír

Potřeby a chtíče vás svazují víc, než je zdrávo. Své by o tom mohlo vyprávět bankovní konto, které v posledních dnech dostalo pořádně za uši. Jste schopni postarat se o sebe i své blízké, ale nepočítáte s komplikacemi. Všechno nemusí jít podle plánu.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

V zaměstnání se snažte věnovat manuálním činnostem, které jsou pro vás vysvobozením z kolotoče psychicky vyčerpávajících úkolů. Nejspíš sami sebe překvapíte svou zručností. A co teprve nadřízení a kolegové, kteří o vašem potenciálu neměli tušení.

 

Kozoroh

Pátek je nejlepším dnem z celého týdne! Vstanete šťastnou nohou a od samého rána kolem sebe rozdáváte samé úsměvy. Není divu, že se stanete miláčkem jakékoliv společnosti. V práci toho nejspíš moc neuděláte, ale váš přínos pro kolektiv je ohromný.

 

Vodnář

Chuť utrácet je v těchto dnech zesílena. Pravdou je, že se vám podařilo vydělat slušný obnos a zdá se vám, že na povyražení máte nárok. Nic se nesmí přehánět. V pátek to vypadá, jako byste byli na novém zboží závislí, přitom ho vůbec nepotřebujete.

 

Ryby

Kamera, klapka, jedem! Vesmírní režiséři odstartují v pátek love story, o jaké se nezadaným Rybám ani nesnilo. Do cesty vám vstoupí hrdina jako vystřižený z vašich holčičích nebo klučičích snů. Mějte to na paměti a hoďte se už během rána do gala.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře