Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 21.9.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 21.09.2018, 00:00 | 21.09.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 21.9.2018

Beran

Cítíte, že vaše osobní kouzlo dosahuje maxima. Pokusíte se ho ještě vyšperkovat změnou vizáže, ale hvězdy už většinu práce odvedly za vás. Užívejte si přízeň opačného pohlaví i narůstající oblibu v zaměstnání. Život může nabrat směr, po jakým toužíte!

 

Býk

Chování Býků v uplynulém týdnu se odrazí na dnešním programu. Bumerangový efekt spolehlivě funguje, ale hvězdy nabízí možnost ovlivnit ho ku svému prospěchu. Zaměřte se na to podstatné a zbytečnosti hoďte nekompromisně za hlavu. Hlavně v soukromí!

 

Blíženci

Vývoj dnešního dne velmi záleží na tom, v jaké společnosti se budete vyskytovat. Nemusíte přijímat každou návštěvu, která se k vám sama pozve. Ani chodit na oběd s neoblíbeným kolegou. Je to váš čas a vaše energie. Proč byste jí měli takto plýtvat.

 

Rak

Vidina blížícího se víkendu vás nutí k tomu, abyste zvolnili své tempo, nebo utekli z práce dřív. Byla by to ale chyba! Co nestihnete v tomto týdnu, budete těžko dohánět. Vesmírné doporučení je odcházet s čistým stolem i hlavou. V pondělí to oceníte.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Lev

Pokud je to možné, vezměte si volno a utečte někam do přírody. Kouzlo babího léta vám pofouká rány na těle i duši. V domácnosti hrozí neporozumění se staršími členy rodiny, v práci se zase nedokážete dostat do správného tempa a štve vás konkurence.

 

Panna

Na rodinném soužití se vám něco nelíbí a cítíte, že rozhodně nejste sami. Ostatní příbuzní chodí kolem problému jako okolo horké kaše. Budete první, kdo otevře Pandořinu skříňku? Jde o nevděčnou roli, ale máte schopnost být skvělým mediátorem sporu.

 

Váhy

Ačkoliv jsou prázdniny dalekou minulostí, Váhy i nadále vychutnávají sladké plody lásky. Šustění padajícího listí je tou nejromantičtější kulisou, jakou si můžete přát. Díky Marsu budete mít zajištěný dostatek ctitelů či ctitelek. Pozor na nevěru!

 

Štír

Milí Štíři, stále pokračuje období, kdy byste se měli držet dál od hlavního dění. Nenalezli jste pevnou půdu pod nohama a vaše nitro je křehké. Proč riskovat případný neúspěch, když za pár dní bude úplně jiná atmosféra? Do té doby se dáte do kupy.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Je příjemné vědět, že se máte na koho spolehnout. Sice se musíte poprat s nepříjemným překvapením, ale nezůstanete na to sami. Ať jde o příslušníka rodiny, drahou polovičku nebo nejlepšího kamaráda, zaslouží si vědět, že si jeho pomocné ruky vážíte.

 

Kozoroh

Jste naplno ponořeni do práce a zapomínáte na ostatní. Zatímco rodina přejde vaše zaneprázdnění naštvaným mlčením, protějšek už tak tichý nebude. Nejspíš zapomenete na něco, co pro něj bylo opravdu důležité. Snažte se to co nejrychleji napravit.

 

Vodnář

Poslední pracovní den tohoto týdne propůjčuje Vodnářům neodolatelný sex-appeal. Zadaní si budou užívat romantiku s partnerem, singles mohou v podvečer potkat svou osudovou lásku. Stačí, když nebudete sedět doma jako pecky, ale vyrazíte za zábavou.

 

Ryby

Doslechnete se pikantní informaci o někom známém a jste v pokušení poslat žhavé klepy dál. Nechte si zajít chuť! Nakonec by totiž veškerá zloba pomlouvaného člověka dopadla na vaše bedra. Nejlepší bude předstírat, že jste nic takového neslyšeli.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře