Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 28.9.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 28.09.2018, 00:00 | 28.09.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 28.9.2018

Beran

Nezvykle volný pátek udělá Beranům v hlavě zmatek. Vyskočíte ze stereotypu a budete mít víc času na přemýšlení. Což se vám tentokrát moc nehodí. Jen klid, milí ohniváci. Menší reminiscence vám udělá dobře. Stačí si uvědomit, kdo jste a kam kráčíte.

 

Býk

Vztahy Býků prochází na konci měsíce životní zkouškou. Dost možná se ocitnete na křižovatce, kdy jednou z možných cest je rozchod či rozvod. Poslechněte své srdce a nenechte se nikým ovlivňovat. Rodina to myslí dobře, ale pouze oddaluje nezbytné.

 

Blíženci

Tápete-li v pracovním životě, zaměřte se na volné pozice na trhu. Vesmír slibuje kariéru, v níž se konečně najdete. Pocit sebeuplatnění je momentálně důležitější než částka na výplatní pásce. Závěr září je také ideální startovní čárou pro podnikání.

 

Rak

V pátek se události semelou tak rychle, že ani nestačíte postřehnout, co se vlastně stalo. Pokud jde o lásku, mohli byste značně zkomplikovat stávající partnerství. Žádné výmluvy nepomohou. Jste dospělí a za každé rozhodnutí nesete plnou odpovědnost.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Nemyslete si, že pokud něco nevyslovíte nahlas, pak to nezpůsobí žádné problémy. V partnerství to funguje právě naopak. Nevyslovené křivdy mohou mít daleko horší následky, než když se ostře pohádáte. Stejně to platí i pro přátelské a rodinné vazby.

 

Panna

Nesázejte na to, že se nevyřešené problémy časem rozplynou. Sice se vám během volna nechce nic zásadního řešit, ale milostný i rodinný život si to vyžadují. Udělejte generální úklid v mezilidských vztazích i svých pocitech. Jedině vám to prospěje.

 

Váhy

Milé Váhy, něco se vám nepovede, ale svět se kvůli tomu nepřestane točit. Nejlepší bude přiznat barvu. V opačném případě se váš přešlap stejně dostane na denní světlo a ještě k tomu z úst člověka, kterého to dvojnásobně těší. Raději to udělejte vy.

 

Štír

Pocit rozdělané práce vám nedovolí hodit nohy na stůl a vychutnat si volný den. Myšlenky neustále utíkají k povinnostem a máte obavu, co na vás v pondělí vybafne. Méně stresu vám prospěje. Nic není tak horké, jako když se to uvaří. Myslete pozitivně.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Někdo známý vás požádá o pomoc při řešení soukromého sporu. Dotyčného klidně vyslechněte, ale nedělejte žádné závěry. Znáte pouze jednu polovinu a ke spravedlivému úsudku vám schází ještě ta druhá. Nakonec byste to byli vy, kdo by byl za špatného.

 

Kozoroh

Potkáte sympatickou osobu, se kterou si nejde nezaflirtovat. Nezadaní si s tím nemusí dělat těžkou hlavu a výčitky by se neměly týkat ani Kozorohů ve vztahu. Malé povyražení se totiž podepíše na vaší sebejistotě a ta odstartuje noc plnou vzrušení.

 

Vodnář

V lásce se oprostíte od člověka, který vás drží v minulosti. Zbavíte se platonické zamilovanosti i závislosti na expartnerovi. A co stojí za náhlým zázrakem? Setkání s osobou, která vás chce tady a teď. A nutno říct, že sympatie jsou oboustranné.

 

Ryby

Je vám nepříjemné odmítat známé v nouzi, ale v závěru měsíce to je nezbytné. Chráníte sebe a svou rodinu. Žádost o půjčku si nemusíte rozmýšlet, odmítněte ji ihned. Aspoň nebudete dávat protistraně plané naděje. Někdy pomůže i dobře míněná rada.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře