Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 5.10.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 05.10.2018, 00:00 | 05.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 5.10.2018

Beran

Mars se nachází v sextilu k vašemu znamení, což zesiluje vaši ohnivou povahu. Stačí malý plamínek a všechno může lehnout popelem. Dejte na to pozor a snažte se být spíše těmi nevinnými Beránky. Horká hlava je na škodu jak v zaměstnání, tak lásce.

 

Býk

Nálada v rodině není žádné terno. Upřímně řečeno na ní máte lví podíl, proto byste do blízkých neměli šít. Zkuste se povznést nad své pracovní trable a raději podnikněte s blízkými něco, co všechny přivede na veselejší myšlenky. Zelenou má cestování!

 

Blíženci

Zatímco ostatní znamení se těší na dny plné volna, Blíženci využívají každou pracovní minutu naplno. Cítíte, že se vám náskok bude v příštím týdnu hodit. Jste flexibilní a rychle se přizpůsobujete změnám. Díky tomu si na vás stres nemůže dovolovat.

 

Rak

Merkur dělá v mysli Raků neplechu a ve finančních záležitostech i v zaměstnání hrozí zbrklým chováním a nesoustředěností. Před víkendem chcete stihnout nezbytné úkoly, avšak se dostáváte do nebezpečného kolotoče. Skutečně všechny povinnosti hoří?

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Lev

Konfrontace s rodinným příslušníkem může být pěkně horká. Dotyčný se považuje za autoritu a mluví do vašich soukromých záležitostí. Střet dvou velkých eg může skončit nepříjemnou hádkou. Pokuste se zůstat nad věcí a ukázat, kdo je skutečný král.

 

Panna

Milé Panny, v pátek si uvědomíte, že partnerství, v němž žijete, je perspektivní i do budoucna. Není vyloučeno, že přehodnotíte stávající priority a zaměříte se na rozkvět vzájemné lásky. Rozvzpomenete se, jak výjimečnou osobu máte po svém boku.

 

Váhy

Před víkendem dostanete příležitost vyřešit nedokončené soudní a právní procesy, nebo najít shodu v konfliktu se sousedy. V těchto oblastech byste rozhodně neměli zahálet a nechávat věci na jindy. Zkuste udělat první krok a probudit um diplomacie.

 

Štír

První říjnový pátek vnese svěží vítr do štířích vztahů. Ženy mohou v tomto období nečekaně otěhotnět. Neplánujete-li přírůstek do rodiny, dejte si proto dvojnásobný pozor. Podceňovat byste neměli ani rozhovor na toto téma s dospívajícími potomky.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

V pátek se na vás sesypou všechny odkládané povinnosti a budete mít co dělat, abyste je stihli včas. Není vyloučeno, že budete muset zůstat v práci přesčas. Ačkoliv vám to zprvu pokazí náladu, skoro opuštěné pracoviště vám přinese netušené možnosti.

 

Kozoroh

Pátek je ideálním dnem pro chvíle strávené s příbuznými. Nejeden Kozoroh si v práci dopřeje půldenní volno a vyrazí s dětmi do bazénu nebo kina. Ani odpolední dobrodružné výlety vám nejsou proti srsti. Líbí se vám, že fungujete jako celistvá rodina.

 

Vodnář

Mars v kombinaci s Venuší mohou za to, že na lásku nemáte ani pomyšlení. Nezadaní Vodnáři dospějí dokonce k názoru, že opačné pohlaví po svém boku vůbec nepotřebují. Dostáváte se s ním totiž častěji do křížku a máte tendenci tyto spory zobecňovat.

 

Ryby

Chvíle strávené ve společnosti příbuzných jsou pro vás extrémně důležité. Rodina je naprostou prioritou, jíž přizpůsobujete svůj program. Staráte se, aby blízkým nic nechybělo, což platí jak pro nejmladší, tak nejstarší členy. Všechny rozmazlujete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře