Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 19.10.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 19.10.2018, 00:00 | 19.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 19.10.2018

Beran

V pátek se soustředíte na dokončení nejdůležitějších úkolů. Sice byste nejraději prchli za zábavou, ale morální zábrany vám to nedovolí. Díky tomu jste na svém místě, když se po vás začne shánět nadřízený. Proč byste si přidělávali zbytečné problémy.

 

Býk

Nemáte žádné plány na víkend? Pak začněte balit kufry a vyrazte na dobrodružnou cestu za vzdálenými příbuznými. Pokud navíc žijí v cizině, máte polovinu úspěchu v kapse. Vzrušující jízdu si všichni užijete a neplánované dobrodružství vás stmelí.

 

Blíženci

Finance se mohou přikutálet z překvapivých zdrojů. Není vyloučené, že se vám poštěstí vyhrát v loterii, nebo získáte lukrativní zakázku. Stejně rychle dokážete své úspory roztočit. Měsíc ponouká, abyste si dělali radost a nehleděli na vydané peníze.

 

Rak

Šlapete jako švýcarské hodinky a jen tak něco vás nezastaví. Vesmír utužuje račí kondici a postará se, abyste měli dostatečnou motivaci pro milostné i pracovní plány. Skromnost stranou, milí klepeťáčci. Štěstí jde v ústrety a měli byste ho využít.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Přemýšlíte nad víkendovým programem? Vesmír nabádá k tomu, abyste bedlivě prostudovali kulturní kalendář. Návštěva galerie, nebo populární divadelní představení vás naladí na správnou odpočinkovou notu. Nezapomeňte, že nejenom prací živ je člověk.

 

Panna

Před víkendem zrovna nepřekypujete energií, ale dokážete se přemluvit k aktivitě a zmobilizovat zbývající síly. Tento odvážný krok se záhy ukáže jako výhoda, zejména v zaměstnání přinese nečekané ovoce. Za tvrdou dřinu si odnesete sladkou odměnu.

 

Váhy

Poslední říjnová dekáda se nese ve znamení uznání a profesních úspěchů. Vaše snahy budou doceněné především finančně. Vyplatí se nebýt zbytečně skromní a dát okolí najevo, jaké netušené schopnosti se ve vás skrývají. Třeba si toho všimne konkurence.

 

Štír

Nového kolegu si držíte ve zdravé vzdálenosti od těla a příliš mu nedůvěřujete. Obezřetnost se vyplatí, v opačném případě byste si v něm totiž vychovali nebezpečnou konkurenci, která by vám později mohla zavařit. Vsaďte raději na osvědčené koně.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Milí Střelci, stali jste se miláčky hvězd a sklízíte jeden úspěch za druhým. V lásce se vyplatí riskovat a následovat své srdce. Čím více do vztahu vložíte, tím více můžete získat. Hvězdy neradí odvádět věci na polovic, přejí jen stoprocentní práci.

 

Kozoroh

Dobře odvedená práce nezůstane bez povšimnutí. Umíte své přednosti prodat a konečně jste schopni nasadit svoji cenu. Díky tomu se k vám nadřízení i kolegové chovají tak, jak jste si neuměli představit. Máte před sebou šťastné období nejen v práci.

 

Vodnář

Nehrajte si s ohněm, Vodnáři! V zaměstnání působíte jako brouk pytlík, který všechno ví a zná. Snadno proti sobě popudíte kolegy i nadřízené a dokonce to vypadá, jako byste z toho měli radost. Nezapomeňte, že jistota stabilního příjmu je prioritní.

 

Ryby

Jste tvůrčí a přicházíte se skvělými nápady. Dnešek a zítřek se snažte využít nejenom k profesnímu, ale i osobnímu růstu. Naslouchejte svým potřebám a zapište si i nápady, které působí bláznivým dojmem. Nemůžete si být jistí, kdy se budou hodit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře