Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 26.10.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 26.10.2018, 00:00 | 26.10.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 26.10.2018

Beran

V pátek se nesnažte stihnout všechny povinnosti za každou cenu. Zásahy vyšší moci nemůžete ovlivnit, a proto se termíny mohou logicky protáhnout. Je lepší odevzdat kvalitní práci s menším zpožděním, než vysvětlovat nejrůznější chyby a nejasnosti.

 

Býk

Nemáte rádi nudu a před víkendem to platí dvojnásobně. Hledáte proto cestu, jak ven ze stereotypu a přicházejí vám na mysl samé neotřelé nápady. Dejte přednost těm, které nezruinují rozpočet a nehrozí při nich vážné poranění. Hvězdy vám radí dobře.

 

Blíženci

Pátek je jako stvořený pro reminiscenci a zvažování dalších kroků do budoucna. Co je pro vás v životě nejdůležitější, co vás motivuje a bez čeho naopak dokážete žít? Nejste-li spokojeni se současným směřováním, máte jedinečnou příležitost ke změně.

 

Rak

Soucit s lidmi a léčitelské sklony, to se vám nedá upřít. Přesto myslíte v první řadě na sebe a své blízké. Stočte pozornost na zdraví a věřte, že síla přírody je všemocná. Máte šanci pochopit věci mezi nebem a zemí a využít je ve svůj prospěch.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Na pracovní úspěch se vám nechce čekat. Před víkendem je to znát dvojnásobně. Jste horliví a snažíte se věci uspěchat. Hvězdy připomínají, že ty nejlepší okamžiky potřebují dostatečný čas ke zrání. Je to jako s archivním vínem, nechte je ještě spát.

 

Panna

Radujete se z vynikající nálady a smysl pro humor je tím nejvzácnějším, co v těchto dnech můžete nabídnout. Symbolizuje klíč ke spokojenější budoucnosti v práci i milostném životě. Díky němu si nepřipouštíte nedokonalosti, které všední dny přináší.

 

Váhy

Novinky jsou na spadnutí ve všech životních ohledech. Dejte jim prostor a čas, zbytečně netlačte na pilu. V opačném případě byste mohli udělat přešlap, jenž by vás v zdržel v rozletu. Především v lásce máte dostatečnou motivaci změnit věci k lepšímu.

 

Štír

Nastávají vhodné podmínky pro lásku! Slunce ve spolupráci s Afrodité vytváří perfektní konstelaci pro navazování nových známostí i znovuzrození letitých vztahů. Dokážete snadno pochopit myšlenkové pochody toho druhého a vcítit se do jeho potřeb.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď! 

 

Střelec

V pracovních záležitostech vám nechybí sebevědomí a nebojíte se možného nezdaru. Zdravá sebejistota vám ostatně nedovolí myslet na to, že by se něco nemuselo povést. Pokud si pohráváte s myšlenkou na vlastní podnikání, nastává k němu vhodná doba.

 

Kozoroh

Před víkendem se můžete těšit na skvělé zprávy týkající se dalšího procesu v zaměstnání, studiu i lásce. Udělali jste důležitý krok a teď netrpělivě čekáte, jak se věci vyvinou. Vyšší sféry slibují brzké zjištění a jak to vypadá, zaslouží si oslavu.

 

Vodnář

Nekonečnými diskusemi v zaměstnání ztrácíte drahocenný čas a energii. Raději nechte věci takové, jaké jsou. Ke změnám teď není vhodná doba a ani byste s návrhy u nadřízených neuspěli. Ani jedna strana totiž není připravena dělat sebemenší ústupky.

 

Ryby

Před víkendem máte možnost rozšířit své obzory v duchovních naukách. Cítíte, že je vaše nitro připravené posunout se v životě někam výš. Nesvazují vás materiální potřeby, naopak se nepotřebných věcí zbavujete ve prospěch druhých. Míříte ke hvězdám.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře