Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 2.11.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 02.11.2018, 00:00 | 02.11.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 2.11.2018

Beran

Díky dráze Merkuru budete mít v závěru pracovního týdne odhodlání a vytrvalost, abyste vyřešili potíže v milostném životě. Nalijete si s partnerem čistého vína a začnete pracovat na nápravě. Je to mnohem lepší, než nekonečně chodit kolem horké kaše.

 

Býk

Pátek nabádá k utužení letitého vztahu. Snažíte se přehodit zodpovědnost za rutinu na bedra protějšku, ale sami nejste bez viny. Na začátku listopadu máte možnost dát lásce druhý dech, aniž byste museli sahat hluboko do kapsy nebo se k něčemu nutit.

 

Blíženci

Na pracovišti se můžete dostat do stresu kvůli tomu, že vám hlava nefunguje tak, jak jste byli v uplynulých týdnech zvyklí. Do práce se musíte nutit a výsledky se nedostavují podle původního plánu. Je čas zvolnit a věnovat se jiným životním sférám.

 

Rak

Vesmír Rakům dobře radí, abyste drahou polovičku následovali ve víkendové cestě, jakou si plánuje. I když se vám nechce nikam putovat, společně strávená noc garantuje mnohem lepší průběh volných dní, než když zůstanete každý v jiném koutě republiky.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Během dne se sice může objevit několik mráčků, které zakalí partnerské nebe, ale Lvi si s ním umí poradit. Nemuseli byste dělat vůbec nic, ovšem tichá domácnost není vaší devízou. Raději ukážete vlídnou tvář a večer se budete mít ke komu přitulit.

 

Panna

Zvykli jste si na to, že se vám na pracovišti automaticky dařilo. Práce šla jako po másle a originální nápady se hrnuly tak, že jste je nestačili měnit v realitu. Bohužel klima se mění a aktuálně bojujete spíše s vyprahlým myšlením. Dejte si pauzu.

 

Váhy

Dokážete skvěle zhmotnit své představy, což se projeví na pracovním poli. Kreativní myšlení je vám vlastní, ale tentokrát umíte sny proměnit ve skutečnost. Máte z toho radost, a navíc se zdá, že vaše schopnosti nezůstanou bez povšimnutí nadřízených.

 

Štír

Jupiter v konjunkci se Sluncem vytváří ideální podmínky pro ztučnění rozpočtu. Cest, jak přijít k penězům, se v až do 7. listopadu nabízí několik. V zaměstnání máte nos na výhodné nabídky a nebojíte se jít za svým. Štěstěna vám přeje také ve hrách.

 

NOVINKA!

Velký Tarot 2019! Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Merkur na vás mává z vašeho znamení a navíc v příznivém sextilu k Venuši. Pomáhají vám k vybroušení řečnických schopností a v mezilidských vztazích. Ani pracovní sféra nehlásí na začátku měsíce negativní konstelaci. Můžete dosáhnout, co si zamanete.

 

Kozoroh

V lásce si dejte pozor na zklamání! Týká se to hlavně Kozorohů, kteří svou drahou polovičku teprve hledají a těch v čerstvém partnerství. Protějšek, jemuž jste důvěřovali, se ukáže v úplně jiném světle. Ztráta iluzí vám nepřidá na celkové náladě.

 

Vodnář

Co jiného byste měli dělat na začátku víkendu, než odpočívat nebo provozovat oblíbené volnočasové aktivity? Buďte vzorem pro své blízké a hoďte povinnosti za hlavu. Vysavač může dál odpočívat v koutě. Teď si potřebujete všichni trochu povyrazit.

 

Ryby

Při nakupování budete mít štěstí na velice výhodné nabídky. Platí to nejvíce pro umělecké a hodnotné předměty, které s časem nabírají na ceně. V závěru měsíce však není vyloučená ani možnost nečekaného dědictví, díky níž si materiálně přilepšíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře