Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 9.11.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 09.11.2018, 00:00 | 09.11.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 9.11.2018

Beran

Volný čas věnujete v pátek volnočasovým aktivitám. Práci vypustíte z hlavy a naladíte se na víkendovou vlnu. Nezvyklou náplň dne ocení v prví řadě partner a potomci. Společně prožijete zábavný čas bez spěchu, na který blízcí čekají už hodně dlouho.

 

Býk

Závěrem pracovního týdne oslavíte s kolegy pracovní úspěchy. Nezřídka se párty protáhne do pozdních hodin a hrozí nadměrná konzumace alkoholu. Ve veselé společnosti odkryjete dosud netušené vlastnosti spolupracovníků. Taková znalost se bude hodit.

 

Blíženci

V těchto dnech očekávejte menší mentální krizi, kdy vám myšlenky nefungují tak, jak jste zvyklí. Práce bohužel přibývá, zatímco tempo se zpomaluje. Zadaní Blíženci pocítí ve vztahu žárlivost. Nejspíš to souvisí s neutěšenou situací ve vaší profesi.

 

Rak

V zaměstnání i podnikatelských aktivitách se vám daří. Kariérní snahy zrozenců Raka jsou shůry posvěceny, a tak můžete očekávat zúročení každého kroku. Po profesní stránce záříte a předběhnete konkurenci mílovými kroky. Nemáte rovnocenného soupeře.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Otevřeným a upřímným rozhovorem můžete vyřešit spory s problémovým kolegou i příbuzným. Jste dostatečně nad věcí, abyste si při konverzaci zachovali chladnou hlavu. Navíc své požadavky směřujete klidně a diplomaticky. Víkend začnete s čistým štítem.

 

Panna

Po náročném pracovním týdnu strávíte páteční podvečer po boku přátel. Hodíte za hlavu negativní emoce a užijete si zasloužený odpočinek. S kamarády poklábosíte o čerstvé lásce i strastech všedního života. Najednou se vám nic nezdá tak katastrofické.

 

Váhy

Venuše ve spolupráci s Jupiterem dodá vašemu jednání jiskru a punc úspěchu. Ve společnosti se díky tomu stanete vyhledávaným cílem opačného pohlaví. Flirtování a bavení okolí vám nedělá problém. Dnes si pozornost okolí vychutnáte do poslední kapky.

 

Štír

Vaše popularita ve společnosti před víkendem vzroste. Možná za tím stojí změna vizáže či proslulý profesní úspěch. V očích blízkých stoupnete na ceně, o čemž se na vlastní kůži přesvědčíte. Jen ve výjimečných případech strávíte páteční večer o samotě.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Pro někoho se stanete nedosažitelným idolem. Ctitel se neodvažuje vystoupit ze stínu, ale svou přízeň vám dá najevo. Ať už se jedná o milostná vyznání či dětské uctívání, může vás rozhodit. V závěru dne si přiznáte, že vám náklonnost není nepříjemná.

 

Kozoroh

Kozorožčí prostořekost mnoho lidí rozesměje. Ve společnosti jste díky tomu oblíbeným bavičem v tom nejlepším slova smyslu. Roztomilost vašeho jednání ocení zejména svobodní jedinci opačného pohlaví. Nenucené chování se u lidí vyvažuje skoro zlatem.

 

Vodnář

Kariéru odsunete na druhou kolej. Bude-li to možné, vezmete si den volna a prodloužíte si víkend. Hodláte se věnovat rodině a svým koníčkům. Krátká dovolená prospěje zejména dětem. Navíc máte šanci při změně prostředí okořenit letité partnerství.

 

Ryby

Páteční odpoledne si vynahraďte pro nejmenší členy domácnosti. Hry s dětmi vás vrátí do školních let. Od plic se s nimi zasmějete a zapomenete na každodenní starosti. Potomci vám budou vděčni za nezvyklé množství volného času, který s nimi trávíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře