Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 16.11.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 16.11.2018, 00:00 | 16.11.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 16.11.2018

Beran

Nepochybujete o tom, že dokážete dosáhnout vytčeného cíle, ať je jakkoliv troufalý. V těchto dnech jste ochotni pracovat od rána do noci, protože cítíte hvězdnou přízeň za zády. Nezapomínejte na to, že kariéra není to jediné, pro co byste měli žít.

 

Býk

Pracujete na dvě stě procent a navíc se objevuje mnoho příležitostí, jak rozmnožit stávající úspory. Před Vánocemi se hodí každá koruna, takže se nebudete rozmýšlet, jestli se nabídky chopit nebo nikoliv. Říkáte si, nemusí pršet, hlavně když kape.

 

Blíženci

Je třeba, abyste v těchto dnech počítali ještě víc, než jste zvyklí. Neunáhlujte se a klidně požádejte druhou stranu o pár dní na rozmyšlenou. Ať se vaše počty týkají investice do nemovitostí nebo řešíte nástupní plat, s horkou hlavou šlápnete vedle.

 

Rak

Okolo poloviny listopadu máte perfektní předpoklady k rozmnožení rozpočtu. Každá koruna se vám hodí, protože jste unáhlenými nákupy nadělali na účtu pořádnou paseku. Sáhnete do svých energetických rezerv a klidně si přiberete další práci na víkend.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Lev

V zaměstnání se vám konečně uvolní ruce. Nadřízení přestanou sledovat každý váš krok a vy se můžete věnovat činnostem, které považujete za prioritní či užitečné. Nejlepší vývoj mohou očekávat Lvi, kteří se dostanou díky práci do styku se zahraničím.

 

Panna

Nenechte se obalamutit lidmi, kteří se tváří jako vaši nejlepší přátelé a přitom myslí pouze na vlastní zisk. Schopnost kritického myšlení a objektivního zhodnocení situace budou k nezaplacení. Udrží podobné existence v bezpečné vzdálenosti od těla.

 

Váhy

Kariéra může dosáhnout netušených výšin. Dokážete zhmotnit své představy a začít pracovat na jejich realizaci bez ohledu na to, co říká okolí. Merkur v sextilu k Venuši ulehčuje konverzaci a připravuje samá krásná slova. Nechcete začít psát knihy?

 

Štír

Ačkoliv je pátek, Štíři nezpomalují. Naopak máte perfektní předpoklady k úspěchu a finančním ziskům. V investičních vodách se pohybujete sebejistě a máte nos na výhodné nabídky. Hvězdy ukazují na schopnost vydělat nemalé částky i díky vlastním rukám.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Mars ze znamení Ryb nedělá dobrou službu vztahům. Znát je to jak v zaměstnání, tak na soukromé půdě, kde dnes atmosféra graduje. Nemůžete se na ničem shodnout a ostré výměny názorů nejsou žádnou vzácností. Nejmoudřejší bude nic konfliktního neřešit.

 

Kozoroh

Vysvobození v zaměstnání pokračuje. Jste příjemně překvapeni, jaké výsledky se v rekordním čase podaří. Na povýšení to nevypadá, nicméně finanční přilepšení se vám nejspíš nevyhne. Mnoho Kozorohů se rozhodne využít pro práci i nadcházející víkend.

 

Vodnář

Originální myšlení se ukáže jako skvělý pomocník pro kariérní snahy. Nadřízení se nebrání žádnému nápadu, s nímž přijdete. Uvolňují vám ruce, ale zároveň se distancují od případných problémů. To byste nesměli být vy, milí Vodnáři, abyste couvnuli.

 

Ryby

Rodina má pocit, jako byste s ní chtěli manipulovat. Oproti předchozí etapě se více projevujete, bohužel místo nadšení a chvály volíte spíše kritická slova. Co takhle méně mluvit a víc naslouchat druhým? Nejspíš vám unikají dost podstatné informace.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře